Smluvní výrobní služby

Inovace v nově vznikajícím internetu zážitků

Vyrovnat se s volatilní poptávkou

Pro EMS a ODM je diverzifikace nabídkového portfolia klíčem k minimalizaci obchodních rizik a zlepšení horní linie. Jednou z podmínek k dosažení tohoto cíle je Business Intelligence, který poskytuje 360 ° pohled na výkon produktových portfolií a zdrojů po celém světě.

Zvládnout zvýšenou složitost produktu

Složitost nových high-tech produktů je řízena lokalizovanými požadavky a potřebou konfigurovat hardware, software a obsah. Zároveň zůstávají cíle týkající se nákladů, doby uvedení na trh a cílů objemu, které jsou přísné nebo ještě vyšší. Pro zajištění obchodního a provozního zisku mohou EMS a ODM digitalizovat své podnikání pro dřívější zapojení do cyklu návrhu a bette opětovné použití stávajícího know-how.

U exaleadu bylo vyhledávání informací sníženo z průměrných čtyř minut na jedno vyhledávání na několik sekund.

John Winter
Ptačí technologie

Rychlá přizpůsobení technologických inovací

Vzhledem ke zrychlující se četnosti nových technologických pokroků jsou výrobci špičkových technologií neustále vyzýváni ke zlepšení flexibility a výkonnosti svých globálních hodnotových řetězců. Digitální strategie zvyšuje jejich podobné součásti a procesní inteligenci, což jim pomáhá snížit riziko dodavatelského řetězce.

Přizpůsobení se transformaci výroby specifické pro GEO

Digitalizace a automatizace podněcují mnoho různých výrobních iniciativ po celém světě. High-Tech výrobci mohou přijmout tyto iniciativy k urychlení vytváření globálních, flexibilních výrobních systémů, které slouží různým obchodním potřebám, jako jsou náklady, kvalita, čas k vyladění nebo IP bezpečnost.

Zvládněte nátlak na marže

Schopnost řídit náklady je základem, ale je to i předpoklad pro zvýšení podílu na trhu. Globální digitální strategie, která zahrnuje plánování operací a poptávky, digitální výrobu a výrobní realizaci, může výrazně snížit náklady.

Řešte obchodní výzvy

smluvní výrobní služby
High-Tech

Smluvní výrobní služby

Inovace v nově vznikajícím internetu zážitků Prozkoumat Vyrovnat se s volatilní poptávkou Pro EMS a

dodavatelé technologií
High-Tech

Dodavatelé technologií

Splnění „Menší, lepší, rychlejší“ výzev Prozkoumat Vyhrajte více, a mnohem výnosnějších, zakázek Manuální procesy nabídek

polovodiče
High-Tech

Polovodiče

Jízda na IoT vlně přináší nové příležitosti prostřednictvím nových trhů, zákazníků a aplikací Prozkoumat Synchronizace

spotřební elektronika
High-Tech

Spotřební elektronika

Delivering Innovation in the Emerging Internet of Experiences Prozkoumat Vytvářejte uživatelské prostředí Zkušenosti uživatelů jsou

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.