Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Polovodiče

Jízda na IoT vlně přináší nové příležitosti prostřednictvím nových trhů, zákazníků a aplikací

Synchronizace mezikrokového návrhu pro rychlé uzavření

Realizace plných výhod spolupráce na polovodičových počítačích závisí na zručné synchronizaci složitých dat a souběžných procesů.

Tuto synchronizaci může umožnit správná nadace informačních systémů. Taková nadace zahrnuje centralizovanou, automatizovanou správu dat návrhu, stejně jako analýzu projektů a návrhů v reálném čase. To umožňuje včasnou identifikaci potenciálních konstrukčních vad a odchylek od plánovaných milníků.

17 z 20 nejlepších globálních polovodičových společností používá řešení Dassault Systèmes Collaborative Design pro zvýšení produktivity

Získejte flexibilitu s „Neviditelným řízením“ pro řízení projektů

Aby se zabránilo neefektivnosti a zpožděním, přední inovátoři propojují obchodní a inženýrské týmy v globální architektuře, která zahrnuje plány projektů, milníky, zdroje, náklady a přínosy.

Jednotná architektura také podporuje dynamické, globálně řízené projekty a přináší potřebnou agilitu polovodičovým společnostem, kterou potřebují k dynamickému přiřazování kritických zdrojů pro maximální výkon a ziskovost.

V našem výzkumu jsme zjistili, že jen asi polovina času inženýra je vynakládána na činnosti s přidanou hodnotou, která se skutečně zaměřuje například na inovace, inženýrský design.

Jim Brown
Prezident,Tech-Clarity

Naslouchejte „Hlasu zákazníka“ během vývoje

Jedním z klíčů k úspěšné konkurenci v polovodičovém průmyslu je soustavné zachycování a prosazování – zákaznických a regulačních norem a požadavků.

Toho lze dosáhnout pomocí sdíleného prostředí, které umožňuje definovat, rozložit a znovu použít požadavky na všechny obchodní a výrobní jednotky – v rámci podniku a napříč partnerskými ekosystémy.

Žijeme ve světě, kde senzory budou všude a senzory samy o sobě mají inteligenci.

John Blyler
High-Tech Editor a pedagog

Využijte opětovné využití a správu ip adres na podnikové úrovni

Polovodičoví inovátoři, kteří úspěšně spravují své IP v rámci pracovních postupů pod úrovní a nad čarou, mohou získat konkurenční výhodu:

  • Zkrácení doby uvedení na trh při poskytování nových aplikací a podpora přesvědčivých zkušeností koncových uživatelů
  • Snížení nákladů na návrh, ověření a lepší udržení cenové konkurenceschopnosti
  • Odvození vyšší a časnější hodnoty z partnerství, fúzí a akvizic
  • Vyhnout se rizikům souvisejícím se soudními spory souvisejícími s IP a zároveň zvýšit příjmy z vlastního IP vlastnictví

Snižte riziko inovace s jednotným řízením problémů

Globální vývoj a komplexní produkty činí efektivní řízení problémů a vad náročnější, než kdy předtím. Zároveň konkurenční trhy a vysoká očekávání zákazníků ponechávají jen malý prostor pro neefektivitu.

To je místo, kde může pomoci jednotný přístup a pokročilá analýza. Jedná se o strategii, která Vám pomůže včas odhalit problémy a vady a poskytnout přehledy a sledovatelnost v reálném čase potřebné k optimálním nápravným opatřením.

Využití analýzy PLM k podpoře výkonu

Rychlejší a správné rozhodování je zásadní pro dosažení výhody prvního tahu. Zaměstnanci potřebují stručné a včasné informace přizpůsobené jejich potřebám ke splnění jejich úkolů, bez ohledu na to, zda jsou projektantem, projektovým manažerem nebo vedoucím pracovníkem.

To je obzvláště důležité pro high-tech inovace a vývoj produktů.

Dosáhněte vyšší efektivity a nulových předělání při vývoji systémů na čipu připravených pro IOT

Zatímco „menší, rychlejší, lepší a levnější“ požadavky zůstanou trvalou výzvou pro polovodičové inovátory, komplexní správa IP vlastnictví, víceoborová spolupráce a ověřování pomůže polovodičovým společnostem konkurovat.

3E Praha Engineering poskytuje portfolio řešení speciálně přizpůsobených polovodičovém průmyslu. Objevte vysoce výkonné prostředí pro řešení polovodičového průmyslu.

Řešte obchodní výzvy

smluvní výrobní služby
High-Tech

Smluvní výrobní služby

Inovace v nově vznikajícím internetu zážitků Prozkoumat Vyrovnat se s volatilní poptávkou Pro EMS a

dodavatelé technologií
High-Tech

Dodavatelé technologií

Splnění „Menší, lepší, rychlejší“ výzev Prozkoumat Vyhrajte více, a mnohem výnosnějších, zakázek Manuální procesy nabídek

polovodiče
High-Tech

Polovodiče

Jízda na IoT vlně přináší nové příležitosti prostřednictvím nových trhů, zákazníků a aplikací Prozkoumat Synchronizace

spotřební elektronika
High-Tech

Spotřební elektronika

Delivering Innovation in the Emerging Internet of Experiences Prozkoumat Vytvářejte uživatelské prostředí Zkušenosti uživatelů jsou

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.