Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Bezpečnost, kontrola a instrumentace

Inovace v nově vznikajícím internetu zážitků

IoT digitalizace ekonomiky

Internet věcí přesouvá hodnotu a obchodní modely, skrze neomezené připojení. Poskytovatelé zařízení pro zabezpečení, řízení a instrumentace musí být schopni využívat „Velká Data“ a používat pokročilé analýzy. To jim umožňuje soustředit se na poskytování zákazníkům přizpůsobených zkušeností prostřednictvím připojených zařízení, softwaru a IT infrastruktury.

Vytvořit softwar bez modelu na základě systémového inženýrství může být skličující výzvou

Olivier de Percin
Víceprezident high-tech průmyslu, Dassault Systèmes

Uspokojte nové požadavky

Dynamická globální poptávka tažená energií, produktivitou a udržitelností vyžaduje, aby high-tech společnosti rychle pochopily a analyzovaly klíčové trendy. Tyto obchodní informace poté potřebují efektivně podpořit projekty NPI, které jsou rychle nasazeny do multifunkčních týmů v celém hodnotovém řetězci.

U EXALEAD bylo vyhledávání informací sníženo z průměrných čtyř minut na jedno vyhledávání na několik sekund.

John Winter
Bird Technologies

Vyhrajte dodávky integrovaných řešení

Rostoucí konektivita a inovace založené na softwaru pomáhají high-tech společnostem poskytovat svým zákazníkům novou kategorii zapojení a hodnotu. Jejich nová nabídka se skládá z hardwaru, softwaru a obsahu, poskytuje vysoké standardy ochrany osobních údajů, zabezpečení a zároveň nabízí dokonalý zákaznický zážitek.

Pletené organizace se snaží vytvořit optimalizovaný zážitek zúčastněných stran, který na oplátku zapojí lidi – zejména mladé lidi – efektivněji

Theano Advisors

Řešte obchodní výzvy

smluvní výrobní služby
High-Tech

Smluvní výrobní služby

Inovace v nově vznikajícím internetu zážitků Prozkoumat Vyrovnat se s volatilní poptávkou Pro EMS a

dodavatelé technologií
High-Tech

Dodavatelé technologií

Splnění „Menší, lepší, rychlejší“ výzev Prozkoumat Vyhrajte více, a mnohem výnosnějších, zakázek Manuální procesy nabídek

polovodiče
High-Tech

Polovodiče

Jízda na IoT vlně přináší nové příležitosti prostřednictvím nových trhů, zákazníků a aplikací Prozkoumat Synchronizace

spotřební elektronika
High-Tech

Spotřební elektronika

Delivering Innovation in the Emerging Internet of Experiences Prozkoumat Vytvářejte uživatelské prostředí Zkušenosti uživatelů jsou

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.