Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

High-Tech

Zjednodušte a urychlete inovace a vytvořte bohatší zážitky pro zákazníky.

Od spotřební elektroniky po řídicí a telekomunikační systémy: High-Tech zboží již nejsou pouze výrobky, které zákazníci „vlastní“, ale základní katalyzátory změn v našem životě. Jejich propojitelnost a inteligence mění osobní i profesionální zkušenosti.

Internet věcí (IoT) umožňuje to, co lze nazvat „Internet zkušeností“, kde nová třída meziodvětvových zvyklostí a obchodních modelů přesahuje fyzické produkty a zahrnuje software, inteligenci velkých dat, sítě a obsah ekosystému.

Řešení obchodních výzev v odvětví high-tech

High-Tech inovace je rychlá, konkurenceschopná a komplexní. Dozvíte se o nových způsobech přehodnocení tradičních obchodních procesů a přijmete nové metody inovací a fungování pro konkurenceschopnost a zapojení.

Řešte obchodní výzvy

smluvní výrobní služby
High-Tech

Smluvní výrobní služby

Inovace v nově vznikajícím internetu zážitků Prozkoumat Vyrovnat se s volatilní poptávkou Pro EMS a

dodavatelé technologií
High-Tech

Dodavatelé technologií

Splnění „Menší, lepší, rychlejší“ výzev Prozkoumat Vyhrajte více, a mnohem výnosnějších, zakázek Manuální procesy nabídek

polovodiče
High-Tech

Polovodiče

Jízda na IoT vlně přináší nové příležitosti prostřednictvím nových trhů, zákazníků a aplikací Prozkoumat Synchronizace

spotřební elektronika
High-Tech

Spotřební elektronika

Delivering Innovation in the Emerging Internet of Experiences Prozkoumat Vytvářejte uživatelské prostředí Zkušenosti uživatelů jsou

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.