Ropa a plyn

Maximalizace výkonnosti aktiv a ekonomické návratnosti

Pracovník a infrastruktura

Ropný a plynárenský průmysl považuje dokonalost v oblasti integrity operací (celkové zabezpečení, zdraví a environmentální výkonnost za hlavní strategickou prioritu. Využití digitálních technologií k předvídání incidentů dříve, než k nim dojde, může pomoci snížit rizika a míru ztrát, což povede k významným úsporám.

Identifikujte a ověřte nové zdroje ropy a zemního plynu

V rámci své obchodní strategie související s růstem a udržitelností, ropné a plynárenské společnosti neustále zkoumají ve všech geologických a geografických prostředích pomocí špičkových technologií a schopností. Vzhledem k tomu, že trhy nadále vykazují vysokou volatilitu a dynamické strukturální změny, musí společnosti ovládat klíčové schopnosti dodavatelského řetězce, aby získaly konkurenční výhodu.

Vedení rafinačních operacích

Ropné a plynárenské společnosti se snaží zvýšit efektivitu rafinace pro robustní dodávky vysoce kvalitních výrobků, aby uspokojily poptávku. K dosažení tohoto cíle je třeba zlepšit flexibilitu výroby, zvýšit provozní předvídatelnost a optimalizovat spolehlivost a dostupnost aktiv.

Digitalizujte předání, abyste zajistili kontinuitu během životního cyklu

Ropné a plynárenské společnosti si uvědomují, že digitální kontinuita v každé fázi životního cyklu zařízení je klíčem ke zvýšení celkové účinnosti, kvality a spolehlivosti těchto vysoce složitých kapitálových zařízení.

Zpestřete obchodní portfolio, abyste se udrželi na trhu

Rychle se rozvíjející trhy vyžadují, aby se ropné a plynárenské společnosti přizpůsobily nebo čelily konkurenční nevýhodě. Zvýšení jejich stopy na nových trzích znamená inovovat a zpestřovat nabídku s novými produkty a službami, které splňují regionální a místní požadavky.

Provedení kapitálových projektů bezchybně v oblasti ropy a zemního plynu

Ropné a plynárenské společnosti potřebují optimalizovat zdroje a procesy zadávání veřejných zakázek, aby mohly provozovat štíhlé operace, snížit ekologickou stopu a zvýšit výkonnost aktiv. Díky optimálním investicím a „re“ investicím a zkrácené „době k první ropě“ zajišťují trvalý obchodní úspěch.

Řešte obchodní výzvy

hornictví
Energetika a materiály

Hornictví

Hornická softwarová řešení pro zlepšení globální výkonnosti podniku Prozkoumat Kromě podpory aktérů v průmyslových odvětvích

kovy a minerály
Energetika a materiály

Kovy a minerály

Optimalizujte výrobu a produktivitu Prozkoumat Kromě podpory aktérů v průmyslových odvětvích těžby kovů a minerálů,

chemikálie
Energetika a materiály

Chemikálie

Udržujte inovační, projektové a provozní výkonnosti Prozkoumat Zlepšete dostupnost znalostí a dovedností pracovníků Nedostatek pracovních

ropa a plyn
Energetika a materiály

Ropa a plyn

Maximalizace výkonnosti aktiv a ekonomické návratnosti Prozkoumat Pracovník a infrastruktura Ropný a plynárenský průmysl považuje

energie
Energetika a materiály

Energie

Snižte projektová rizika a optimalizujte dostupnost zařízení Prozkoumat Optimalizace zdrojů pro nejlepší možnou pozici na

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.