Kovy a minerály

Optimalizujte výrobu a produktivitu

Kromě podpory aktérů v průmyslových odvětvích těžby kovů a minerálů, řešení Dassault Systèmes spojují obě dohromady, aby zahrnovala plný tok hodnot – od těžby až po konečný produkt a dodávku.

Udržujte ziskovost, protože ceny a poptávka se liší

Kolísavé tržní ceny a kolísavá poptávka jsou mimo kontrolu poskytovatelů kovů a nerostů. Proto se stává povinností vyhnout se běžným překážkám ziskovosti, jako jsou vysoké úrovně zásob, špatná dodací výkonnost, nízký výnos a nadměrný odpad. Schopnost optimalizovat a znovu optimalizovat procesy a operace tak, aby uspokojily poptávku, dosahuje vyvažováním výroby a umožněním větší hbitosti při alokaci vstupů a aktiv.

Snižte náklady na energii

Jedním z největších nákladů a dopadů na zisky poskytovatelů kovů a nerostů jsou náklady na energii. Komplexním pochopením toho, jak procesy spolupracují napříč výrobními a dodavatelskými řetězci, lze optimalizovat a zefektivnit plány a směrování. Tím se minimalizují příslušné kroky a spolu s tím související spotřeba energie a zároveň poskytuje nejvyšší úrovně propustnosti.

Správa složitosti orchestrace pro udržení produktivity

Od rafinace až po tavení a na dodávky zákazníkům existuje mnoho zdrojů a pracovních vstupů, které krmí továrny a logistické procesy, které ovlivňují produktivitu. Díky spolupráci a větší viditelnosti ve všech časových horizontech plánování se integrují procesy plánování, což umožňuje lepší přehled o výrobních omezeních a předvídání překážek. Výsledný hlavní výrobní plán a optimalizace procesů, včetně toho, co se má stát nyní, zkracuje dodací lhůty a umožňuje efektivnější provádění.

Zajistěte spokojenost zákazníků

Udržení spokojenosti zákazníků je s tím, jak se zvyšuje konkurence, důležitější. Větší přehled o stavu jejich provozu v reálném čase umožňuje prodejním týmům společností poskytujících kovy a minerály, aby si byly jisti, že svým zákazníkům slibují přesné dodávky. Správa zákaznických objednávek až po plnění zajišťuje, že dodávky jsou k dispozici a dodávány podle specifikací kvality a včas.

Snížení dopadu na životní prostředí

V době rostoucích ekologických předpisů, společnost se přiklání k používání více recyklovaných materiálů s nižší ekologickou stopou vyvíjejících větší tlak na poskytovatele kovů a minerálů přizpůsobením se nové obchodní realitě. Dodržováním strategií, které optimalizují využití výrobních výstupů a využití zařízení, lze šrot minimalizovat a efektivněji přemísťovat do výroby. Díky komplexnějšímu plánovacímu pohledu na ekosystém mohou výrobci například v ekologických průmyslových parcích odklonit více energie nebo materiálů od toho, aby skončily jako odpad.

Řešte obchodní výzvy

hornictví
Energetika a materiály

Hornictví

Hornická softwarová řešení pro zlepšení globální výkonnosti podniku Prozkoumat Kromě podpory aktérů v průmyslových odvětvích

kovy a minerály
Energetika a materiály

Kovy a minerály

Optimalizujte výrobu a produktivitu Prozkoumat Kromě podpory aktérů v průmyslových odvětvích těžby kovů a minerálů,

chemikálie
Energetika a materiály

Chemikálie

Udržujte inovační, projektové a provozní výkonnosti Prozkoumat Zlepšete dostupnost znalostí a dovedností pracovníků Nedostatek pracovních

ropa a plyn
Energetika a materiály

Ropa a plyn

Maximalizace výkonnosti aktiv a ekonomické návratnosti Prozkoumat Pracovník a infrastruktura Ropný a plynárenský průmysl považuje

energie
Energetika a materiály

Energie

Snižte projektová rizika a optimalizujte dostupnost zařízení Prozkoumat Optimalizace zdrojů pro nejlepší možnou pozici na

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.