Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Hornictví

Hornická softwarová řešení pro zlepšení globální výkonnosti podniku

Kromě podpory aktérů v průmyslových odvětvích těžby kovů a minerálů, řešení 3E Praha Engineering spojují obě dohromady, aby zahrnovala plný tok hodnoty – od těžby až po konečný produkt a dodávku.

Klesající kvalita zdrojů

S mizením vysoce kvalitních nalezišť a tím, že geograficky jednodušší naleziště jsou stále více vyprazdňovány, těžební společnosti jsou tlačeny do vzdálenějších místech mimo přátelské politické klima a hlouběji pod povrch. To znamená, že těžba a zpracování musí být efektivnější. Rovněž vyžaduje, aby se vzhledem k tomu, že dodavatelský řetězec je stále složitější, náklandní vozidla, železnice a přístavy, aby měl každý svou úlohu pro zvýšení produktivity.

Zvýšená bezpečnost, sociální a geopolitické tlaky

Zúčastněné strany a investoři z těžebního průmyslu vyžadují větší vhled do projektů, zejména proto, že společnosti působí v odlehlejších a politicky nestabilnějších místech. Vlády a místní komunity chtějí zajistit, aby byly realizovány slibované přínosy, řízení dopadu na životní prostředí a zachování bezpečných provozních podmínek. Těžební společnosti se proto snaží zlepšit transparentnost podávání zpráv, sledování svých činností a toho, jak spolupracují se svými zúčastněnými stranami.

Zvýšené vstupní náklady

Díky nižším cenám komodit a variabilní poptávce se ziskové marže kvůli klesající produktivitě zpřísnily. Těžební společnosti musí změnit způsob, jakým fungují, aby se staly levnějšími a mnohem efektivnějšími výrobci.

Řešte obchodní výzvy

hornictví
Energetika a materiály

Hornictví

Hornická softwarová řešení pro zlepšení globální výkonnosti podniku Prozkoumat Kromě podpory aktérů v průmyslových odvětvích

kovy a minerály
Energetika a materiály

Kovy a minerály

Optimalizujte výrobu a produktivitu Prozkoumat Kromě podpory aktérů v průmyslových odvětvích těžby kovů a minerálů,

chemikálie
Energetika a materiály

Chemikálie

Udržujte inovační, projektové a provozní výkonnosti Prozkoumat Zlepšete dostupnost znalostí a dovedností pracovníků Nedostatek pracovních

ropa a plyn
Energetika a materiály

Ropa a plyn

Maximalizace výkonnosti aktiv a ekonomické návratnosti Prozkoumat Pracovník a infrastruktura Ropný a plynárenský průmysl považuje

energie
Energetika a materiály

Energie

Snižte projektová rizika a optimalizujte dostupnost zařízení Prozkoumat Optimalizace zdrojů pro nejlepší možnou pozici na

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.