Chemikálie

Udržujte inovační, projektové a provozní výkonnosti

Zlepšete dostupnost znalostí a dovedností pracovníků

Nedostatek pracovních sil v důsledku odchodu pracovní síly, stejně jako nedostatek zkušeností nově najatých, brání chemickým společnostem vyřešit jejich stále rostoucí problémy. Aby tato rizika zmírnily, potřebují zachovat kolektivní znalosti nahromaděné v průběhu let a zpřístupnit je nejen mladým odborníkům, ale také celosvětově distribuovaným zúčastněným stranám.

Obrátili jsme se na Dassault Systèmes, abychom podpořili naše úsilí stavět na více než století vědeckého výzkumu a inovací maziv.

Brian Stripling
Generální manažer, Značky, Technologie a OEM, Chevron Lubricants

Urychlit investiční rozhodnutí CAPEX

Přesné odhadování nákladů v průběhu celého životního cyklu projektu může významně přispět k informovaným obchodním rozhodnutím. Umožnění chemickým společnostem lépe analyzovat celkové náklady na vlastnictví před provedením inženýrských změn nebo modernizací stávajícího závodu, jim pomáhá vyhnout se rizikovým investicím.

Optimalizace plánování, výroby a provedení

Přesná viditelnost globálních výrobních kapacit v reálném čase umožňuje chemickým společnostem efektivně využívat jejich celkový výrobní plán, což vede k tomu, že projekty a produkty budou dodávány na čas a vrámci rozpočtu se stálou kvalitou.

Splňte komplexní požadavky zákazníků

Koncepty štíhlého řízení umožňují chemickým společnostem přejít od obchodního modelu hromadné výroby k modelu, který řeší individuální potřeby zákazníků se schopností certifikovat shodu výrobků s požadavky.

Řešte obchodní výzvy

hornictví
Energetika a materiály

Hornictví

Hornická softwarová řešení pro zlepšení globální výkonnosti podniku Prozkoumat Kromě podpory aktérů v průmyslových odvětvích

kovy a minerály
Energetika a materiály

Kovy a minerály

Optimalizujte výrobu a produktivitu Prozkoumat Kromě podpory aktérů v průmyslových odvětvích těžby kovů a minerálů,

chemikálie
Energetika a materiály

Chemikálie

Udržujte inovační, projektové a provozní výkonnosti Prozkoumat Zlepšete dostupnost znalostí a dovedností pracovníků Nedostatek pracovních

ropa a plyn
Energetika a materiály

Ropa a plyn

Maximalizace výkonnosti aktiv a ekonomické návratnosti Prozkoumat Pracovník a infrastruktura Ropný a plynárenský průmysl považuje

energie
Energetika a materiály

Energie

Snižte projektová rizika a optimalizujte dostupnost zařízení Prozkoumat Optimalizace zdrojů pro nejlepší možnou pozici na

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.