Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Domov a životní styl

Tvořte inovace v souladu s osobními potřebami, abyste mohli individuálně navrhnout zážitek pro každého zákazníka.

Domov a životní styl je více než kterékoli jiné odvětví poháněno zákazníky. Vše od strategie, vize, inovací, definice produktu, výrobních metod – dokonce i způsobu prodeje a dodání – musí být zaměřeno na spotřebitele. V průmyslu domova a životního stylu musí značky postavit spotřebitele do centra rozhodování. Proč? Protože dnešní zákazníci mají téměř neomezený výběr. Nestačí jednoduše nabízet žádané produkty; značky, výrobci a maloobchodníci v oblasti domova a životního stylu musí vytvářet nové produkty a zážitky, které zlepšují životní styl spotřebitelů a inspirují nové způsoby života.

Ať už vytvářejí a prodávají cokoli – od nábytku, domácích spotřebičů, vybavení koupelen a kuchyně, sportovního vybavení, obuvi, luxusního zboží a dalších; Společnosti z oblasti domova a životního stylu musí vždy poskytovat nové inovace. To znamená zdůraznit jejich hodnoty značky a přinést celý zážitek, nejen produkt.

Jak mohou společnosti nyní připravit cestu k úspěchu a poskytnout svým zákazníkům produkty a zkušenosti kdykoli a kdekoli, které slibují zlepšení kvality života prostřednictvím požadované úrovně autentičnosti, modernosti, udržitelnosti a přitažlivosti? Společnosti v oblasti domova a životního stylu dnes potřebují nejlepší digitální řešení, které pokrývá celý proces – platformu 3DEXPERIENCE.

Moderní řešení obchodních výzev pro oblast domova a životního stylu

Jak postupujeme vpřed v nové ekonomice, je nezbytné dát spotřebitele do centra vašeho podnikání. To znamená, že můžeme zjednodušit rozhodování spotřebitelů, podnítit je inovativními produkty a zážitky, urychlit individuální přizpůsobení a výrobu, poté optimalizovat dodávku a zajistit správný produkt na správném místě v téměř reálném čase. Moderní podniky vyžadují moderní obchodní platformu.

Řešte obchodní výzvy

nový spotřebitel
Domov a životní styl

Nový spotřebitel

Dnešní spotřebitelé jsou městští, propojení, zmocnění a hledají transparentnost. Jejich porozumění umožňuje společnostem splnit jejich

móda a luxusní zboží
Domov a životní styl

Móda a luxusní zboží

Poskytněte novou generaci personalizace a zkušeností pro obuv, oblečení, doplňky, brýle, šperky, hodinky a průmysl

nábytek a domácí potřeby
Domov a životní styl

Nábytek a domácí potřeby

Inovativní řešení pro domácí nábytek, kuchyňské a koupelnové vybavení, malá zařízení, kutily a zahradní nářadí

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.