Objevte nové možnosti
pro Vaše 3D navrhování v SOLIDWORKS!

Získejte výhodu s novými údržbami SOLIDWORKS a zjednodušte si Vaše 3D navrhování díky snadnému sdílení, detailnímu označování, přehlednému spravování a spolupráci s ostatními.

Přehrát video
Přehrát video

Různé možnosti pro různé uživatele. Každý uživatel SOLIDWORKS® má trochu jiné potřeby. Jeden například potřebuje jednoduše připomínkovat 3D návrhy a poté je sdílet s dodavateli na bezpečném místě, druhý potřebuje využívat nástroje pro správu dokumentace. Proto letos, od července 2023, se k údržbám pro SOLIDWORKS připojují cloudové služby, které Vám pomocí nových nástrojů usnadní práci.

Podívejte se na video a prozkoumejte, jak můžete používat nové funkce pro sdílení, připomínkování, ukládání, spolupráci a správu dat bez nutnosti zásadně měnit Vaše osvědčené postupy a zvyklosti. Využijte nové možnosti a nástroje pro spolupráci (nejen) v rámci Vašeho týmu.

Sdílejte a připomínkujte

Sdílení je nedílnou součástí dnešního světa. Platforma 3DEXPERIENCE byla od počátku navržena tak, aby usnadnila sdílení, připomínkování a prohlížení v podnikové sféře. S těmito novými nástroji můžete sdílet 3D návrhy s kýmkoli.

Pro získání zpětné vazby a iterace v reálném čase pro Váš návrh stačí poslat odkaz přímo ze SOLIDWORKS. Je to stejné jako eDrawings, na který už léta spoléháte, ale není potřeba žádná instalace, není třeba posílat fyzický soubor a co je nejlepší, vše funguje v jakémkoli prohlížeči.

Ukládejte a revidujte

Návrháři a inženýři vždy potřebovali místo, kam by mohli svá data ukládat a nadále k nim přistupovat. Původní archiv výrobní dokumentace časem nahradila struktura složek v operačním systému Windows se všemi limity, které toto řešení přináší. Proto od července 2023 bude údržba SOLIDWORKS s cloudovými službami zahrnovat bezpečné a intuitivní cloudové nástroje pro ukládání, sdílení, verzování a kontrolu návrhu. Svá data můžete do zabezpečeného úložiště v cloudu ukládat přímo ze SOLIDWORKS.

Pokud na projektech spolupracujete s dalšími návrháři, můžete si data uzamknout, abyste měli jistotu, že Vaši práci nikdo nepřepíše. Můžete také jednoduše zobrazit verze souborů a doplňovat poznámky, odměřovat nebo zvýraznit příslušné oblasti. S Vaším nový jednotným zdrojem informací dokončíte své zakázky v pořádku a včas.

Spravujte a řiďte

Potřebujete jít o krok dál, až za hranice sdílení a ukládání? Pro ty z Vás, kteří potřebují komplexnější řešení, máme přístup k rozsáhlé sadě nástrojů, které Vám usnadní správu souborů, udržení kontroly nad jejich verzemi,  správu úkolů, námětů, schvalovacích procesů a mnoho dalšího.

Naše řešení poroste s Vámi v souladu s Vašimi potřebami. Cloudové nástroje propojí SOLIDWORKS s platformou 3DEXPERIENCE, která Vám poskytne nejen nástroje pro správu dat, ale pokrývá také další oblasti vývoje produktu, jako jsou možnosti pokročilých simulací, podporu výroby i například marketingu.

Ohlasy klientů

Stávající uživatelé SOLIDWORKS již využívají výhod cloudových funkcí. Přečtěte si, co říkají.

"Tradiční PDM systémy mají své limity. Připojením ke cloudu máme centrální, škálovatelný portál, kde jsou všechny díly a sestavy, včetně datových listů, bezpečně uložené a přístupné všem účastníkům projektu kdykoli a z jakéhokoli zařízení. A bezpečnost našich dat je zajištěna dvoufaktorovou autentizací a šifrováním dat."
Fabian Stutz, spoluzakladatel a CEO
Pharmabotix
Díky flexibilnějšímu přístupu k projektovým datům v cloudu může do projektu přispět každý, díky čemuž je spolupráce účinná a efektivnější. Dříve jsme měli cloudové funkce a mohli jsme ke spolupráci používat snímky obrazovky a e-maily, ale když máme informace o návrhu dostupné v cloudu 24 hodin denně, sedm dní v týdnu z jakéhokoli digitálního zařízení, mohou se zapojit i členové ostatních týmu.
Scott Tompsett, provozní ředitel
Perception Engineering
Správa dat v cloudu se snadno nastavuje a udržuje a zároveň poskytuje vysoký výkon. Zpočátku jsme vnímali zmírnění administrativních nákladů na IT/hardware – bez nutnosti nastavování nebo údržby serveru – jako nejpřínosnější část řešení. Ale od přidání cloudového řešení do naší instalace SOLIDWORKS vidíme hodnotu pozvání všech členů týmu, včetně externích výrobních partnerů, aby s námi spolupracovali.
Daniel Skagmo, hlavní hardwarový inženýr
NanoEcho

Často kladené dotazy ke změnám v poskytování licencí a údržby od července 2023

Co se v červenci 2023 mění?
  • Od července 2023 budou nedílnou součástí nákupu nové licence SOLIDWORKS Desktop CAD (trvalé, pronájmy, pevné nebo síťové) cloudové služby (jako součást údržby).
  • Všechny nové trvalé licence SOLIDWORKS Desktop (CAD, Simulation, PDM atd.) bude možné zakoupit s minimálně dvěma (2) roky údržby.
  • Aby bylo zajištěno nepřetržité dodávání kvalitních produktů, které uživatelé produktů SOLIDWORKS očekávají, všechny údržby a pronajaté licence produktů SOLIDWORKS Desktop CAD zaznamenají zvýšení ceny.
  • Pronájem licence SOLIDWORKS Desktop CAD Standard bude i po 1. červenci dostupný bez cloudových služeb.
Co se stane po dvou letech, pokud neobnovím předplatné?

Po dvou letech se můžete rozhodnout pro obnovu údržby. Pokud se však rozhodnete údržbu neobnovit, Vaše licence Vám zůstává, je trvalá, ale již nebudete mít přístup ke cloudovým službám pro CAD, upgradům software a technické podpoře.

Budou i nadále dostupné flexibilní možnosti licencování?
  • Ano. Zatímco většina poskytovatelů software zrušila možnost trvalých licencí, možnost zakoupit trvalé licence SOLIDWORKS Desktop CAD Vám zůstává k dispozici.
  • Pronájem licence SOLIDWORKS Desktop CAD  je i nadále ideální možností pro zákazníky, kteří potřebují flexibilní, škálovatelné řešení se zjednodušeným rozpočtováním a nižšími počátečními náklady ve srovnání s nákupem trvalých licencí s údržbou.
  • Stávající pronajaté licence nebo trvalé licence s údržbou SOLIDWORKS Desktop mohou pokračovat v obnovování údržby bez cloudových služeb.
Jaké funkce jsou součástí cloudových služeb?
  • Sdílení a označování
  • Ukládání a revidování
  • Správa a kontrola

Pro každou novou licenci, která zahrnuje cloudové služby, bude mít jeden jmenovaný uživatel přístup ke cloudovým službám.

Dotkne se tato změna nových i stávajících klientů nakupujících nové licence?

Ano, toto se týká nových i stávajících klientů, kteří si kupují nové licence.

Jsem stávajícím klientem SOLIDWORKS Desktop CAD. Mohu obnovit bez cloudových služeb?

Ano, klienti se stávajícími licencemi s platnou údržbou nebo s pronajatými licencemi mohou pokračovat v obnovování údržeb i prodlužovat pronájem bez cloudových služeb.

Má tato změna vliv na síťové licence?

Ano, červencové změny platí pro samostatné i síťové licence.

Mohu mít licence s cloudovými službami i bez nich ve stejné síti SNL?

Ano.

Jsem klient s platnou údržbou, mohu upgradovat údržbu na verzi s cloudovými službami?

Ano. Platné údržby můžete „upgradovat“ tak, aby zahrnovaly i cloudové služby

Mám zájem o upgrade na SOLIDWORKS s cloudovými službami. Musím upgradovat VŠECHNY své licence (samostatné nebo síťové)?

Ne, nemusíte. Můžete upgradovat libovolný počet licencí, který si vyberete.

Moje společnost nepracuje s cloudovými řešeními, mohu si přesto koupit SOLIDWORKS?

Ano, máme k dispozici možnosti, které splní Vaše požadavky. V takových případech nás kontaktujte.

Jste připraveni na nové cloudové služby,
které Vám SOLIDWORKS nabízí?

Máte zájem o využití těchto nových cloudových možností?
Domluvte si s námi konzultaci a my Vám ukážeme, jak cloudové služby fungují a jak je můžete začít naplno využívat.

Vy máte myšlenku, my máme řešení…

Kontaktujte nás

Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.