ZJEDNODUŠTE VELKÉ SESTAVY POMOCÍ SOLIDWORKS 2019

zjednoduste-velke-sestavy-pomoci-solidworks-2019

Práce s velkými sestavami může být často obtížná a pomalá. To ale neplatí pro nové řešení SOLIDWORKS 2019. S ním přichází ohromné zlepšení výkonnosti a optimalizované pracovní postupy.

Vylepšená verze SOLIDWORKS 2019 umožňuje vytvářet nové sestavy v režimu Přezkoumání velkého návrhu. Právě tento režim výrazně zvyšuje výkonnost a optimalizuje postup práce na velkých sestavách.

Vývojáři také vylepšili stávající nástroj Defeature. Díky tomu je nyní možné získat lepší kontrolu nad ochranou duševního vlastnictví a její využitelnosti.

Další novinkou je možnost uložení sestavy jako vícetělového dílu. To přináší obecně více možností a větší kontrolu. Užitečné je také automatické uzamčení rotace pro upevňovací prvky Toolbox.

Se SOLIDWORKS 2019 se můžete bez obav a snadno pustit do návrhů i té nejsložitější těžké techniky nebo balicích zařízení. 

Pro zhlédnutí videa vyplňte poptávkový formulář  ZDE a my vám zašleme odkaz *

 * do Pole pro dotaz zadejte kód 2911

Sdílet tento příspěvek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další příspěvky

3E Tipy a Triky

Rychlý přístup k editaci dráhy

V tomto díle technických tipů pro Surfcam si ukážeme, jakým způsobem lze nyní rychle a jednoduše upravit parametry dráhy nástroje.

3E Tipy a Triky

Značky geometrické tolerance

Rozměry a kóty ve výkresech bez zvláštních požadavků na výrobu se řídí dílenskými tolerancemi. Pokud potřebujete některé výrobky opracovat přesněji nebo podle konkrétních pravidel, SOLIDWORKS vám umožňuje tato pravidla – tolerance – připravit přímo v prostředí konstrukčních modelů nebo později ve výkresech.