Zobrazení upínače

Tento postup je shodný pro produkty SOLIDWORKS CAM i CAMWorks. Některé prvky uživatelského prostředí však mohou být nepatrně rozdílné.

V tomto technickém tipu si ukážeme, jak nastavit zobrazení sklíčidla. Máme možnost pěti zobrazovacích řešení, která nám umožní přizpůsobit zobrazení podle našich preferencí.

  1. Pravým tlačítkem myši kliknete na Stroj a zvolíte Upravit definici. Přejdete na záložku Upínače/sklíčidla. Tato záložka je přístupná pouze tehdy, pokud vyberete soustružnický stroj.

2. Ve spodní části záložky máte možnosti zobrazení.

Zde máte možnost změnit zobrazení podle vaší preference. První možností je Žádné. Tato volba vypne zobrazení upínače v pracovní části CAMu. Druhou možností je drátové zobrazení. Uvidíte jen hrany upínače. Poslední tři možnosti zobrazení upraví průhlednost/neprůhlednost upínače, zda chcete vidět zvýrazněné hrany nebo nechcete.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.