Využití klávesy Enter v simulaci dráhy nástroje

Tento postup je shodný pro produkty SOLIDWORKS CAM i CAMWorks. Některé prvky uživatelského prostředí však mohou být nepatrně rozdílné.

V následujícím postupu si ukážeme, jak požívat klávesu EnterSimulaci dráhy nástroje. Klávesa se používá pro krokování dráhy. Místo klikání levým tlačítkem na tlačítko Jeden krok můžeme držet klávesu Enter.

1. Otevřete Simulaci dráhy nástroje. Jednou kliknete levým tlačítkem myši na Jeden krok. Dalším každým klikem se posune dráha o jeden krok. Pokud po kliknutí zmáčknete tlačítko Enter, bude simulace opakovat krok vpřed, dokud budete držet klávesu.

2. Klávesová zkratka funguje stejně pro Jeden krok – obráceně.

Tato zkratka vám zpříjemní práci, jestliže často kontrolujete dráhu nástroje po jednotlivých krocích.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.