Vylepšení funkce Smart Extract

Pokud se mají navržené – vymodelované – díly vyrábět a používat v kontextu sestavy konkrétního produktu, je po obrobení potřeba zkontrolovat jejich rozměry. Pro toto bývá k dispozici měřicí protokol s výkresem výrobku a tabulkou s kótami, které je potřeba kontrolovat. SOLIDWORKS v této oblasti velmi pomáhá využíváním existující dokumentace a zautomatizováním celého procesu. Tato verze SOLIDWORKS tedy přináší uživatelům novinky i v této oblasti.

SOLIDWORKS Inspection je samostatně dodávaný produkt, který můžete používat spolu se softwarem SOLIDWORKS Standard, SOLIDWORKS Professional a SOLIDWORKS Premium nebo jako zcela samostatnou aplikaci. Automatizuje vytváření výkresů s popisy pozic a formulářů pro potřeby oddělení kontroly – měření prvního kusu a provádění kontrol obrobků v průběhu výroby.

Výrobci mohou uspořit čas a eliminovat chyby zrychlením tohoto opakujícího se a zdlouhavého ručního procesu kontroly a měření.

Nástroj Smart Extract zlepšil rozpoznávání znaků a jejich rozbor. Tím se zvyšuje přesnost při extrahování informací ze souborů pdf.

Podporované typy souborů

Samostatná aplikace SOLIDWORKS Inspection nyní podporuje soubory SOLIDWORKS (.SLDPRT, .SLDASM, .SLDDRW) a NX™/Unigraphics® (.prt).

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.