Vylepšení funkce Smart Extract

Pokud se mají navržené – vymodelované – díly vyrábět a používat v kontextu sestavy konkrétního produktu, je po obrobení potřeba zkontrolovat jejich rozměry. Pro toto bývá k dispozici měřicí protokol s výkresem výrobku a tabulkou s kótami, které je potřeba kontrolovat. SOLIDWORKS v této oblasti velmi pomáhá využíváním existující dokumentace a zautomatizováním celého procesu. Tato verze SOLIDWORKS tedy přináší uživatelům novinky i v této oblasti.

SOLIDWORKS Inspection je samostatně dodávaný produkt, který můžete používat spolu se softwarem SOLIDWORKS Standard, SOLIDWORKS Professional a SOLIDWORKS Premium nebo jako zcela samostatnou aplikaci. Automatizuje vytváření výkresů s popisy pozic a formulářů pro potřeby oddělení kontroly – měření prvního kusu a provádění kontrol obrobků v průběhu výroby.

Výrobci mohou uspořit čas a eliminovat chyby zrychlením tohoto opakujícího se a zdlouhavého ručního procesu kontroly a měření.

Nástroj Smart Extract zlepšil rozpoznávání znaků a jejich rozbor. Tím se zvyšuje přesnost při extrahování informací ze souborů pdf.

Podporované typy souborů

Samostatná aplikace SOLIDWORKS Inspection nyní podporuje soubory SOLIDWORKS (.SLDPRT, .SLDASM, .SLDDRW) a NX™/Unigraphics® (.prt).

Sdílet:

Máte dotaz? Technická podpora je Vám k dispozici!

Poptávka softwaru