Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Viditelnost drah nástroje za modelem

Tento postup je shodný pro produkty SOLIDWORKS CAM i CAMWorks. Některé prvky uživatelského prostředí však mohou být nepatrně rozdílné. V následujícím tipu bude popsáno, jakým způsobem změnit viditelnost náhledu dráhy nástroje v prostředí SolidWorks. Ve výchozím stavu jsou dráhy nástroje viditelné i za plochami modelu a v některých případech může toto nastavení ovlivnit přehlednost náhledu na dráhy nástroje.

Změna viditelnosti dráhy nástroje za modelem

Na následujícím příkladu je možné vidět výchozí nastavení viditelnosti a dráha hrubovací operace je tedy viditelná přes model. Následující postup ovlivní viditelnost pro všechny typy operací – 2.5osé, 3osé, Víceosé.

1.Změnu je možné provést v Možnostech CAMWorks. Spusťte tedy Možnosti CAMWorks kliknutím pravého tlačítka myši na Správce NC a zvolte Možnosti.

2. Přepněte se na kartu Zobrazení a zvolte Zobrazení OpenGL:

a) Drátový model – Náhled dráhy nástroje je viditelný přes plochy modelu (výchozí nastavení).

b) Skrytá čára – Náhled dráhy nástroje není viditelný za plochami modelu.

3. Výsledek změny výchozího nastavení Zobrazení OpenGL na Skrytá čára:

Sdílet:

Máte dotaz? Technická podpora je Vám k dispozici!

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.