Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Technický tip Surfcam – Úprava dráhy jedním kliknutím

Úprava vytvořené dráhy nástroje byla v minulosti zdlouhavější. Po vzoru moderních CAM programů přichází i Surfcam s možností rychlé úpravy dráhy nástroje. V tomto díle technických tipů pro Surfcam si ukážeme, jak rychle upravit již vytvořenou dráhu nástroje.

1)   Původní úprava dráhy

Vytvořenou dráhu nástroje bylo v minulosti možné upravovat pouze v manažeru operací. Po kliknutí pravým tlačítkem myši na příslušnou operaci a výběrem možnosti Regenerovat Dráhu Nástroje s originální geometrií se otevřelo dialogové okno s možností úpravy parametrů dráhy.

Technický tip – Úprava dráhy jedním kliknutím

2)   Úprava dráhy jedním kliknutím

Od verze Surfcam 2018 R1 je možné upravit parametry dráhy výrazně jednodušeji, přičemž otevírání Manažera operací zcela odpadá. Na vytvořenou dráhu nástroje, který je na pracovní ploše viditelná, stačí pouze kliknout dvojklikem. Poté se ihned otevře dialogové okno s parametry operace.

Technický tip – Úprava dráhy jedním kliknutím

Tímto způsobem je možné upravovat pouze parametry dráhy nástroje a řezné podmínky. Pokud chcete vybrat novou geometrii pro dráhu nástroje, je nutné využít běžný postup přes příkaz Regenerovat Dráhu Nástroje a Vybrat Novou Geometrii.

 

Sdílet:

Máte dotaz? Technická podpora je Vám k dispozici!

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.