Technický tip EDGECAM – Úprava panelu pro rychlý přístup

V minulém díle technických tipů pro EDGECAM jsme si ukázali, jak přizpůsobit pás karet na pracovní ploše. V tomto díle na úpravu uživatelského prostředí navážeme a ukážeme si přizpůsobení panelu pro rychlý přístup.

V případě instalace nové verze EDGECAM může panel pro rychlý přístup obsahovat pouze několik málo příkazů. Základní předdefinované příkazy je možné aktivovat v roletovém menu, které se nachází pod ikonou šipky na pravé straně u již aktivovaných příkazů (viz obrázek).

Pro přidání dalších příkazů, které nejsou standardně nabízeny, je nutné použít příkaz „Více příkazů…“ který se opět nachází v roletovém menu.

Objeví se opět dialogové okno Spravovat motivy a přizpůsobení pásu karet s nastavením jako v případě předchozího technického tipu, kde je možné vyhledat a přiřadit libovolný další příkaz.

Pro ukázku vložíme do panelu nástrojů pro rychlý přístup příkaz Bod. Pomocí vyhledávacího políčka vyhledejte příkaz Bod a pomocí tlačítka „Přidat >>“ jej přiřaďte do panelu pro rychlý přístup.

Po potvrzení dialogového okna pomocí tlačítka OK dojde k přiřazení vybraného příkazu do panelu příkazů pro rychlý přístup (viz obrázek).

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.