Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Technický tip EDGECAM – SURFCAM EVO- Urychlení výpočtu drah

Technický tip EDGECAM – SURFCAM EVO – Klávesové zkratky pohledů

Pro urychlení manipulace s objemovým modelem dílu je možné pro jednotlivé pohledy nastavit klávesové zkratky. Samozřejmě je možné nastavit klávesové zkratky pro jakýkoliv příkaz, ale v tomto díle technických tipů pro EDGECAM – SURFCAM EVO se zaměříme na definici zkratek pro jednotlivé pohledy.

Klávesové zkratky nastavíme ve stejném pořadí, jako je tomu v programu EDGECAM – SURFCAM EVO (viz. tabulka).

technicky-tip-klavesove-zkratky-pohledu-3

1)

Na hlavní pracovní liště klikněte kamkoliv mimo existující ikony pravým tlačítkem myši a vyberte příkaz Přizpůsobit panel nástrojů Rychlý přístup…

image 28

2)

Otevře se dialogové okno Spravovat motivy a přizpůsobení pásu karet, ve kterém klikněte u možnosti Klávesové zkratky na tlačítko Upravit

image 29

 

3)

Poté se otevře druhé dialogové okno Přizpůsobit klávesnici, které obsahuje několik výběrových oken (viz. obrázek).

image 30

4)

V kategorii příkazů vyberte možnost Všechny příkazy a v seznamu příkazů vyberte příkaz Půdorys. Poté klikněte do okna pro klávesovou zkratku a stiskněte klávesu „Ctrl“ a „1“. Definici klávesové zkratky je nutné potvrdit pomocí tlačítka Přidat.

image 32

5)

Stejný postup použijte pro definici klávesových zkratek pro ostatní pohledy. Poté vyzkoušejte jejich funkčnost na libovolném modelu.

Sdílet:

Máte dotaz? Technická podpora je Vám k dispozici!

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.