Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Rozdělení stromu historie

Tento postup je shodný pro produkty SOLIDWORKS CAM i CAMWorks. Některé prvky uživatelského prostředí však mohou být nepatrně rozdílné.

Při zobrazení dialogového okna Parametrů operace se ve výchozím stavu rozdělí Strom historie na dvě části. Tohoto nastavení můžeme využít pro práci ve dvou záložkách ve Stromu historie. V těchto záložkách můžeme vybírat náš preferovaný Strom historie.

Toto nastavení lze změnit v Možnostech CAMWorks.

  1. Klikněte pravým tlačítkem myši na Správce NC CAMWorks a vyberte z nabídky Možnosti.

2. Otevře se dialogové okno Možnosti. Přejděte na záložku Zobrazení a odškrtněte možnost Rozdělit strom u aktivních dialogových oken.

V tuto chvíli, když otevřete jakékoliv dialogové okno Parametry operací, budete mít v levé části jen jeden Strom historie. Bude zobrazen ten poslední, ve kterém jste pracovali. A stále zůstává možnost změnit zvolený Strom historie za jiný.

Sdílet:

Máte dotaz? Technická podpora je Vám k dispozici!

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.