Předejděte ztrátě dat: Jak nastavit připomenutí uložení dokumentu?

Všichni se snažíme vyhnout situaci, kdy zapomeneme uložit nedokončenou práci v SOLIDWORKS. Podívejte se, jak si nastavit připomenutí, které vás upozorní na nutnost uložení dokumentu.

Ukládání má kritický význam pro prevenci ztráty dat. Výpadky proudu, poruchy počítače a jiné nepříznivé okolnosti mohou vést ke ztrátě hodin, a v některých případech dokonce dní práce. SOLIDWORKS nenabízí možnost automatického ukládání, protože by mohla nastat situace, kdy soubor uložit v daný moment prostě nechcete. Místo toho poskytuje možnost, kdy vás systém upozorní, že je třeba dokument uložit.

Jak nastavit automatické připomenutí:

V programu SOLIDWORKS zvolte „Možnosti“ a v otevřeném dialogovém okně „Možnosti systému“ přejděte na záložku „Zprávy/chyby/upozornění“. V horní části tohoto dialogového okna máte možnost libovolně upravit časový interval, po kterém budete upozorněni, že je třeba uložit váš aktuální dokument. Standardně je v SOLIDWORKS nastaven interval 20 minut.

V případě potřeby se neváhejte obrátit na technickou podporu 3E Praha Engineering.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.