Ovládněte centrum notifikací

Byl vám přidělen úkol, byli jste zmíněni v komentáři, nebo někdo požádal o přístup k roli? V centru notifikací si můžete nastavit, na které akce na platformě si přejete být upozorněni, a také si můžete zvolit, jakou formou máte být upozorněni.

Zjistěte, jak můžete spravovat oznámení na platformě 3DEXPERIENCE

Centrum notifikací najdete v pravém horním rohu hlavního rozhraní 3DEXPERIENCE jako ikonu zvonku. Když obdržíte oznámení, zobrazí se na zvonku oranžové číslo, které udává, kolik nepřečtených oznámení máte.

Možnosti nastavení

V Centru notifikací jsou k dispozici hromadné akce a filtry, které vám pomohou spravovat oznámení. Funkce Označit vše jako přečtené se může hodit, pokud jste obdrželi řadu oznámení, zatímco správce prováděl změny na vašem účtu. K detailnímu nastavení jednotlivých aplikací se dostanete po prokliknutí možnosti Předvolby.

V seznamu aplikací lze pro každou z nich přizpůsobit konkrétní nastavení oznámení. Vyberte aplikaci, pro kterou chcete oznámení upravit. Pokud chcete například povolit e-mailová oznámení pro aplikaci 3D Swym, pokračujte kliknutím na tuto aplikaci.

Po výběru aplikace se zobrazí možná oznámení, která lze podle potřeby zapnout nebo vypnout. Kromě toho můžete určit, kde se budou oznámení zobrazovat. Ve výchozím nastavení je zapnuto Centrum oznámení a Výstraha. Kliknutím na Pošta povolíte zasílání oznámení do e-mailové schránky. Oznámení budou zasílána na e-mailovou adresu, která je propojena s vašim 3DEXPERIENCE ID.

Oznámení prohlížeče

Kromě zapnutí oznámení pošty můžete také povolit oznámení prohlížeče. To bude vyžadovat dodatečné povolení, které bude vyžadovat váš webový prohlížeč. Výsledkem bude oznámení, které se zobrazuje jako banner, který vyskočí v rohu obrazovky, nebo jako blikající ikona na kartě, kde je platforma 3DEXPERIENCE spuštěna.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.