Nastavení rychlosti simulace

Tento postup je shodný pro produkty SOLIDWORKS CAM i CAMWorks. Některé prvky uživatelského prostředí však mohou být nepatrně rozdílné.

V následujícím tipu si ukážeme, jak můžeme optimalizovat rychlost a průběh Simulace dráhy nástroje.

1.

Prvním zrychlením průběhu simulace je režim Turbo. Výpočet probíhá na pozadí a na konci zobrazí výsledek. Toto nastavení však nekontroluje kolizi.

2.

Druhé ovlivnění je v nastavení simulace pomocí Odchylky nástroje/polotovaru. Čím větší je odchylka, tím rychlejší průběh simulace, ale méně přesný výsledek. Další nastavení ovlivňující rychlost je Hardwarové rendrování. Pokud máte grafiku podporující OpenGL, nechte možnost zapnutou. Pokud vaše grafická karta OpenGL nepodporuje, nechte možnost vypnutou.

3.

Třetí nastavení využívá panel Možnosti zobrazení, a to zobrazení nástroje a jeho držáku. Zadejte aktualizovat zobrazení na: 20 pohybů. Nastavujete tak, aby se nástroj vykreslil při každém 20. pohybu. Případně můžete nastavit Aktualizovat zobrazení na: Konec. Tím docílíte, že se nástroj vykreslí až po dokončení celé simulace (přičemž kontrolujete všechny kolize).

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.