SPOLUPRÁCE SE STUDENTY FTVS

spoluprace-se-studenty-ftvs

Spolupráce s FTVS obor management sportu

Do přípravy propagace soutěže 4×4 Land Rover ve školách jsme letos zapojili studenty druhého ročníku FTVS. Měli v rámci svého semestrálního projektu připravit a prezentovat návrh marketingové kampaně.

Téma:

Naplánujte kampaň, která by propagovala a zároveň zvýšila počet zúčastněných týmů soutěže 4×4 Land Rover.

Hodnocení proběhlo na akademické půdě ve čtvrtek 9.1.2020. Odborná porota byla složena ze zástupců firmy 3E Praha Engineering a pana Josefa Voráčka – vyučujícího a současně člena odborné finálové poroty soutěže 4×4 Land Rover.

Všechny projekty byly pečlivě připraveny, týmy představily kampaně plné inspirativních nápadů a unikátních myšlenek. Hodnocení bylo těžké, porota se však shodla na tomto pořadí:

1. místo: Jezinky

2. místo: Jarní vánek

3. – 4. místo obsadily týmy Tereza a 2T.

Vítězná prezentace vynikla nápadem postavit svou kampaň na výsledcích realizovaného průzkumu oblíbenosti soutěže mezi studenty na středních školách.

Děkujeme panu doktorovi Voráčkovi za možnost zapojit studenty FTVS do tohoto marketingového projektu a těšíme se na další spolupráci!

Sdílet tento příspěvek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další příspěvky

3E Tipy a Triky

Rychlý přístup k editaci dráhy

V tomto díle technických tipů pro Surfcam si ukážeme, jakým způsobem lze nyní rychle a jednoduše upravit parametry dráhy nástroje.

3E Tipy a Triky

Značky geometrické tolerance

Rozměry a kóty ve výkresech bez zvláštních požadavků na výrobu se řídí dílenskými tolerancemi. Pokud potřebujete některé výrobky opracovat přesněji nebo podle konkrétních pravidel, SOLIDWORKS vám umožňuje tato pravidla – tolerance – připravit přímo v prostředí konstrukčních modelů nebo později ve výkresech.