Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Spolupráce s FTVS obor management sportu

Do přípravy propagace soutěže 4×4 Land Rover ve školách jsme letos zapojili studenty druhého ročníku FTVS. Měli v rámci svého semestrálního projektu připravit a prezentovat návrh marketingové kampaně.

Téma:

Naplánujte kampaň, která by propagovala a zároveň zvýšila počet zúčastněných týmů soutěže 4×4 Land Rover.

Hodnocení proběhlo na akademické půdě ve čtvrtek 9.1.2020. Odborná porota byla složena ze zástupců firmy 3E Praha Engineering a pana Josefa Voráčka – vyučujícího a současně člena odborné finálové poroty soutěže 4×4 Land Rover.

Všechny projekty byly pečlivě připraveny, týmy představily kampaně plné inspirativních nápadů a unikátních myšlenek. Hodnocení bylo těžké, porota se však shodla na tomto pořadí:

1. místo: Jezinky

2. místo: Jarní vánek

3. – 4. místo obsadily týmy Tereza a 2T.

Vítězná prezentace vynikla nápadem postavit svou kampaň na výsledcích realizovaného průzkumu oblíbenosti soutěže mezi studenty na středních školách.

Děkujeme panu doktorovi Voráčkovi za možnost zapojit studenty FTVS do tohoto marketingového projektu a těšíme se na další spolupráci!

Sdílet:

Máte dotaz? Technická podpora je Vám k dispozici!

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.