Spojte vývojářské týmy rychle a efektivně

Spojte vývojářské týmy rychle a efektivně

Sdílejte a prohlížejte návrhy během jediného okamžiku pomocí softwaru Collaborative Designer for SOLIDWORKS®.  

Software Collaborative Designer for SOLIDWORKS na platformě 3DEXPERIENCE® umožňuje uživatelům softwaru SOLIDWORKS spolupracovat s širším týmem v propojeném a jednotném prostředí.  

S platformou 3DEXPERIENCE můžete prohlížet 3D modely na libovolném zařízení a v libovolnou chvíli. Komunikace a interakce mezi členy týmu se automaticky zaznamenává na je sdiném, snadno přístupném místě. Díky integrované správě dat se navíc s každou změnou návrhu automaticky aktualizují i sdílená společná data, aby každý, kdo je do projektu zapojený, měl neustále přístup k nejnovějším informacím.

To vše vede k rychlejšímu a efektivnějšímu vývoji výrobků.

Seznamte se s možnostmi, jak software Collaborative Designer for SOLIDWORKS může zjednodušit komunikaci mezi členy týmu a zvýšit produktivitu.

Sdílet tento příspěvek

Další příspěvky

3E Tipy a Triky

Zobrazení upínače

Tento postup je shodný pro produkty SOLIDWORKS CAM i CAMWorks. Některé prvky uživatelského prostředí však mohou být nepatrně rozdílné.

Webináře

Workshop SOLIDWORKS 13.10.2022

Zúčastněte se našeho workshopu zaměřeného na nejnovější funkcionality a vlastnosti systému SOLIDWORKS a načerpejte tak další inspiraci pro své projekty!