Pracujte kdekoli, kde vás to inspiruje

Pracujte kdekoli, kde vás to inspiruje

Platforma 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS umožňuje bezproblémový a bezpečný přístup k výkonným cloudovým nástrojům

Miliony konstruktérů důvěřují CAD softwaru SOLIDWORKS pro stolní počítače a vyvíjejí s ním výrobky od koncepčních návrhů až po uvedení na trh. Nyní je možné SOLIDWORKS pomocí platformy 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS propojit s portfoliem 3DEXPERIENCE Works a využívat tak jednotné cloudové prostředí pro vývoj výrobků.

Můžete tak tvořit návrhy v SOLIDWORKS a využívat přitom přístup ke CAD nástrojům na bázi cloudu i k nástrojům pro volné modelování, správu dat, vizualizace, simulace a výrobu, kdykoli a kdekoli je budete potřebovat. 

Platforma 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS propojuje vaše oblíbené CAD nástroje s cloudem a otevírá vám tak přístup k novým možnostem konstruování a správy dat, které vašim týmům dodají potřebnou sebedůvěru pro inovace.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO a seznamte se s možnostmi zefektivnění návrhů i vývoje vašich výrobků pomocí jednotné platformy v cloudu.

Sdílet tento příspěvek

Další příspěvky

3E Tipy a Triky

Zobrazení upínače

Tento postup je shodný pro produkty SOLIDWORKS CAM i CAMWorks. Některé prvky uživatelského prostředí však mohou být nepatrně rozdílné.

Webináře

Workshop SOLIDWORKS 13.10.2022

Zúčastněte se našeho workshopu zaměřeného na nejnovější funkcionality a vlastnosti systému SOLIDWORKS a načerpejte tak další inspiraci pro své projekty!