Nová verze SURFCAM 2022.0

Nová verze SURFCAM 2022.0

Vážení uživatelé systému SURFCAM Traditional,

rádi bychom Vás informovali o vydání nové verze SURFCAM 2022.0, která je nyní dostupná ke stažení pro uživatele s platným aktualizačním servisem. Součástí instalačního balíčku je nově CAD systém Designer a simulátor drah nástrojů NC Simul Essential. Instalační balíček je možné stáhnout použitím odkazu níže.

O novinkách v této verzi se dočtete v tomto dokumentu.

Instalační balíček nové verze stahujte zde.

Instalace verze SURFCAM 2022.0

Instalační balíček obsahuje jak kompletní produkt SURFCAM (Traditional), tak i české prostředí včetně českého instalátoru, který Vás instalací provede. Instalátor spouštějte souborem „SurfcamInstaller.exe“ v administrátorském módu. Před instalací doporučujeme v operačním systému vypnout „Řízení uživatelských účtů (UAC)“. Instalační balíček dále obsahuje doplňkovou (nepovinnou) utilitu 3E SC Setup, díky které lze nainstalovat standardní postprocesory a nastavení systému dle zvyklostí 3E Praha.Více informací o této instalaci naleznete v instalační příručce.

Sdílet tento příspěvek

Další příspěvky

3E Tipy a Triky

Zobrazení upínače

Tento postup je shodný pro produkty SOLIDWORKS CAM i CAMWorks. Některé prvky uživatelského prostředí však mohou být nepatrně rozdílné.

Webináře

Workshop SOLIDWORKS 13.10.2022

Zúčastněte se našeho workshopu zaměřeného na nejnovější funkcionality a vlastnosti systému SOLIDWORKS a načerpejte tak další inspiraci pro své projekty!