Nová verze SURFCAM 2022.0

Nová verze SURFCAM 2022.0

Vážení uživatelé systému SURFCAM Traditional,

rádi bychom Vás informovali o vydání nové verze SURFCAM 2022.0, která je nyní dostupná ke stažení pro uživatele s platným aktualizačním servisem. Součástí instalačního balíčku je nově CAD systém Designer a simulátor drah nástrojů NC Simul Essential. Instalační balíček je možné stáhnout použitím odkazu níže.

O novinkách v této verzi se dočtete v tomto dokumentu.

Instalační balíček nové verze stahujte zde.

Instalace verze SURFCAM 2022.0

Instalační balíček obsahuje jak kompletní produkt SURFCAM (Traditional), tak i české prostředí včetně českého instalátoru, který Vás instalací provede. Instalátor spouštějte souborem „SurfcamInstaller.exe“ v administrátorském módu. Před instalací doporučujeme v operačním systému vypnout „Řízení uživatelských účtů (UAC)“. Instalační balíček dále obsahuje doplňkovou (nepovinnou) utilitu 3E SC Setup, díky které lze nainstalovat standardní postprocesory a nastavení systému dle zvyklostí 3E Praha.Více informací o této instalaci naleznete v instalační příručce.

Sdílet tento příspěvek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další příspěvky

Eventy

3DEXPERIENCE World 2022

3DEXPERIENCE World 2022 Uživatelé SOLIDWORKS, produktoví designéři, konstruktéři, výrobci a studenti se tu seznámí s technologiemi a trendy, které proměňují