PODÍVEJTE SE, JAKÉ NOVINKY NABÍZÍ SOFTWARE SOLIDWORKS RESEARCH EDITION

podivejte-se-jake-novinky-nabizi-software-solidworks-research-edition

Získejte výsledky rychleji díky speciálním nástrojům vytvořeným pro výzkumné projekty

SOLIDWORKS Research Edition 2019 zjednoduší vaše pracovní postupy

SOLIDWORKS® Research Edition 2019 vám pomůže zvládnout nejsložitější konstrukční problémy a hladce spolupracovat s průmyslovými firmami.

Seznamte se s několika významnými novinkami verze 2019, které vám pomohou rychleji dospět k výsledkům, snáze sdílet konstrukční data a získat víc z vašich zdrojů.

Topologická optimalizace: Automaticky generuje ideální geometrii dílu, která je optimalizována z hlediska hmotnosti, tuhosti, vyrobitelnosti nebo jiných okrajových podmínek dle požadavků uživatele. Nyní je součástí verze Simulation Premium Research Edition.

Realizujte své nápady ve virtuální realitě prostřednictvím aplikace SOLIDWORKS Visualize Professional: Užívejte si a sdílejte vaše návrhy v ohromujících 360° fotorealistických vizualizacích a animacích pro virtuální realitu. Kompatibilní s libovolným chytrým telefonem, Google Cardboard nebo náhlavní soupravou pro virtuální realitu, nově vybavené vykreslovacím modulem AI Denoiser pro až 10× rychlejší renderování.

Spolupráce více lidí v aplikaci SOLIDWORKS PDM Professional: Zabezpečený a řízený přístup do úschovny dat s vestavěnou správou revizí a moderními funkcemi pro spolupráci. Dostupné spolu s volitelnými službami implementace pro hladké nasazení – podrobnosti vám sdělíme do e-mailu či telefonicky, kontaktujte nás zde.

Představujeme Term Licensing Program pro výzkum, který poskytuje přístup k licencím aplikací SOLIDWORKS CAD a Simulation po dobu 3 měsíců nebo 1 roku.

Díky pružnému přidělování licencí váš rozpočet neutrpí, protože budete platit jen za to, co potřebujete, a jen po dobu využívání softwaru.

>> Pracujete na krátkodobém projektu? Pronajměte si licenci na dobu 3 měsíců a vyhněte se nákladným softwarovým investicím, bez závazků platit opakovaně další částky.

>> Práce na projektu se nečekaně protáhly? Prodlužte si platnost licence o další 3 měsíce nebo 1 rok.

>> Potřebujete ověřit vaše konstrukční návrhy v nelineárních MKP nástrojích, ale nepotřebujete disponovat dlouhodobou licencí Simulation Premium?

Podívejte se na toto video a vyzkoušejte si SOLIDWORKS online v rámci zkušební doby.

Sdílet tento příspěvek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další příspěvky

Eventy

3DEXPERIENCE World 2022

3DEXPERIENCE World 2022 Uživatelé SOLIDWORKS, produktoví designéři, konstruktéři, výrobci a studenti se tu seznámí s technologiemi a trendy, které proměňují