NEJMODERNĚJŠÍ HARDWAROVÉ TECHNOLOGIE

SOLIDWORKS 2019 nabízí množství inovací pro zlepšení vaší produktivity. Umožní využít nejmodernější hardware a dotykovou technologii. Ať už navrhujete složité tvary, nebo jednoduché mechanické díly, tyto nové možnosti si rychle zamilujete.

Skicování gesty v SOLIDWORKS nyní nabízí pokročilý přístup k rychlému zaznamenávání konstrukčních nápadů. Rukou kreslené drážkové tvary jsou rozpoznány a převedeny na entity skici drážek, čímž vám umožní modelovat bez ohledu na geometrii.

Také si můžete snadno převádět rukou kreslené tvary na splajny, které lze upravovat jako jakýkoli jiný tvar. Záměr konstruktéra lze zachytit i psaním přímo na obrazovku. Stačí vybrat nebo naskicovat entitu, poté napsat hodnotu a SOLIDWORKS detekuje váš rukopis a převede jej na plně asociativní řídicí kótu.

Dotyková interakce lze využít také k rychlému a snadnému složení dílů dohromady pomocí inteligentních vazeb. Při vaší práci SOLIDWORKS interpretuje vaše dotykové zadávání a gesta a intuitivně přepíná chování modelu v závislosti na vašem výběru.

Za zmínku stojí i možnost používání ovladače Microsoft Surface® Dial k naklánění, přibližování a otáčení modelu.

Ať už potřebujete zaznamenat konstrukční nápady v kanceláři nebo na cestách, SOLIDWORKS 2019 vám pomůže při řešení i těch nejsložitějších problémů.

Více o softwaru SOLIDWORKS zde.

Požádat o nabídku zde.

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Akce / Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.