CO JE NOVÉHO V SOLIDWORKS® EDUCATION EDITION 2018-2019

co-je-noveho-v-solidworks-education-edition-2018-2019

Podpořte studenty na cestě k úspěchu

Začal nám nový školní rok a s ním přichází i nová edice SOLIDWORKS EDU, který pomáhá studentům  v jejich profesním rozvoji. Ve 3E Praha Engineering jsme připraveni vám opět po celý školní rok pomáhat. 

Program SOLIDWORKS Education Edition 2018-2019 poskytuje studentům a učitelům špičkový profesionální software, propojení s širokou uživatelskou komunitou a naši VIP technickou podporu. Učitelům a studentům tak pomáháme v jejich studiu, výuce i kariérní přípravě.

Díky programu SOLIDWORKS® Education Edition 2018-2019 získají vaši studenti zkušenosti s navrhováním a konstrukcí, které potřebují k budování své profesní kariéry. Na nové generace techniků a konstruktérů jsou kladeny stále větší nároky při  řešení konstruktérských problémů.

Pro SOLIDWORKS EDU 2018-2019 jsou oproti verzi 2017-2018 k dispozici nové produkty a výhody:

  • SOLIDWORKS CAM více >> plně integrovaný systém CAM se softwarem SOLIDWORKS a databází znalostí, který usnadňuje proces přípravy obrábění pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní. Díky němu lze snadno a rychle vyrábět v CAD konstrukci navržené díly a naučit tak studenty osvědčené postupy obrábění ve výrobě.
  • SOLIDWORKS PCB více >> integrovaný, přizpůsobený nástroj pro elektronické návrhy, který plně spolupracuje se softwarem SOLIDWORKS a vytváří 2D schémata a 3D rozvržení součástí. Návrhy PCB snadno oživíte díky integrovaným datům konstrukce, asociativním procesům změn a robustním možnostem analýzy. Software SOLIDWORKS PCB sdružuje elektrické a mechanické procesy návrhu, a pomáhá tak studentům pochopit kompletní rozsah mechatroniky a Internetu věcí.
  • SOLIDWORKS PDM více >> funguje prostřednictvím aplikace Průzkumník Windows a umožňuje snadno vyhledat, přejmenovat a znovu využít soubory, díly a výkresy, sdílet informace návrhu a automatizovat pracovní postupy. Zajišťuje, že členové týmu, studenti i učitelé pracují vždy s aktuální verzí svého návrhu.
  • SOLIDWORKS COMPOSER více >>  výborný grafický nástroj pro technickou komunikaci. Vytvořte pro svůj model montážní předpis, servisní příručku, návod k používání nebo školící materiál. Využití obrázků a animací pro návody a marketingové materiály. Změny v konstrukci se okamžitě promítají do změn připravených materiálů. 
  • SOLIDWORKS DraftSight PROFI více >> 2D kreslící nástroj pro vytváření a editace DWG souborů. Školy  mohou využít výhod verze PROFI pro všechny své studenty jako bonus Solidworks 2018-2019.
  • My SolidWorks Professional pro studenty více >> přístup k více než 600 výukovým videím, které se věnují celé řadě témat týkajících se programu SOLIDWORKS a které tak nabízejí studentům skvělou plaftormu pro výuku i budování kariéry. Součástí jsou také přípravné kurzy na zkoušky CSWA a CSWP.

Vyzkoušejte si software SOLIDWORKS Education Edition 2018-2019 a poskytněte svým studentům i své škole konkurenční výhodu v podobě získání zkušeností s ovládáním nejpoužívanějšího 3D konstrukčního programu na světě.

Sdílet tento příspěvek

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další příspěvky

Eventy

3DEXPERIENCE World 2022

3DEXPERIENCE World 2022 Uživatelé SOLIDWORKS, produktoví designéři, konstruktéři, výrobci a studenti se tu seznámí s technologiemi a trendy, které proměňují