Jak firmě Margold research s.r.o. pomohl SOLIDWORKSk dokonalosti jejich výroby

,,Vymýšlet a tvořit nás baví“

Case Study - Margold research s.r.o.

Jak firmě Margold research s.r.o. pomohl SOLIDWORKS
k dokonalosti jejich výroby

Martin Margold vlastní firmu, která nabízí služby v oblasti 3D modelování dílů, sestav a strojů, 3D tisk a kovovýrobu. V začátcích podnikání bylo jednou z hlavních potřeb firmy vlastnit software legální cestou a zjednodušit si každodenní práci. Díky zakoupení softwaru SOLIDWORKS mohl pan Margold odložit tužku a papír a začít tvořit v digitálně podobě. Jak sám říká, tužku od té doby používá již jen na rychlé skicování.

Co vedlo firmu Margold research s.r.o. k zakoupení software SOLIDWORKS?

,,Jako student střední školy jsem se dozvěděl o soutěži v modelování v SOLIDWORKS, do které jsem se bez váhání zapojil. Už dříve jsem zkoušel nástroje k tvorbě 3D objektů např. Inventor, Blender nebo 3DsMax, proto pro mě byla výzva zapojit se do soutěže. Když jsem poprvé spatřil přehledné prostředí SOLIDWORKS, věděl jsem, že touto cestou se chci vydat. Navíc pro mě bylo velké plus, že jsem se s programem naučil pracovat sám, dá se říci po pár hodinách, bez pomoci jakýchkoliv tutoriálů a manuálů. Program je velmi intuitivní.

„Spolupráce firmy Margold research s.r.o. s 3E Praha Engineering a.s. byla pro mne dobrou volbou.“

Když jsem se po škole rozhodl začít podnikat, byl SOLIDWORKS jasnou volbou a zbývalo již jen najít vhodného dodavatele, který by mi při začátcích v podnikání poskytl vhodné podmínky. Tímto dodavatelem byla právě firma 3E Praha Engineering a.s.“

Panu Margoldovi potom už jen zbývalo najít dodavatele, který by jim poskytl výhodné podmínky a tím byla právě firma 3E Praha Engineering. Spolupráci si obě strany pochvalují.

Užívání SOLIDWORKS pomohlo panu Margoldovi a jeho firmě jejich práci ještě více zefektivnit a usnadnit.

Novinky a akce v 3E Praha

Pro naše klienty

O nás

Sociální média

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.