Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Sleva až 50% na SOLIDWORKS

Více inovací za menší náklady!
Časově omezená nabídka.

Sleva až 50% na SOLIDWORKS: platí do 31.12.2020

zviditelneni-prvku-na-modelu-6

V současné době nabízíme řešení SOLIDWORKS až o 50% levnější, abyste v budoucnu mohli i nadále využívat inovativní přístup při minimálních nákladech.

Využijte známý výkon SOLIDWORKS ve spojení s bezproblémovou integrací cloudu. Díky zabezpečené výměně dat a efektivní spolupráci odkudkoli, kdykoli a na jakémkoli zařízení položíte základ pro digitalizaci celého vývoje vašeho produktu.

Kontaktujte nás hned teď a my vám bezplatně poradíme!

TATO NABÍDKA KONČÍ 31.12.2020.

Tato nabídka je platná pouze při současném zakoupení subscription service na 1 rok pro každou licenci podle aktuálního ceníku SOLIDWORKS. Licence 3DEXPERIENCE Cloud je nutné zakoupit na dobu jednoho roku. Další omezení jsou možná.

Poptávka softwaru

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.