Sleva až 35 % na DraftSight 2D a 3D CAD

Převeďte své CAD řešení na DraftSight a získejte až 35% slevu na váš nákup!

Používáte AutoCAD nebo jiné 2D CAD řešení? Přejděte na DraftSight a zajistěte si možnost vytvářet pokročilé návrhy a technické výkresy za mnohem nižší cenu!

Pouze do 31. prosince 2021 získáte slevu až 35 %, pokud se rozhodnete migrovat své návrhové prostředí na DraftSight. Nezapomeňte nás kontaktovat pro podrobnosti o nabídce!

Proč používat DraftSight?

Připojte se k řadě inženýrů, architektů, poskytovatelů stavebních služeb a profesionálů v oblasti navrhování CAD, kteří důvěřují softwaru DraftSight založenému na souborech DWG/DXF. DraftSight je 2D a 3D CAD řešení s bohatými funkcemi, jednoduchým a intuitivním rozhraním a příkazovým systémem, který znají uživatelé podobných CAD aplikací.

DraftSight je zavedený 2D a 3D návrhový software, který je ideální pro strojírenský, architektonický a stavební průmysl.

Program má mnoho nástrojů a funkcí, které umožňují efektivní 2D a dokonce i 3D návrh.

Díky podpoře formátů souborů, jako jsou DWG a DXF, je možné efektivně importovat soubory z jiných systémů CAD.

Intuitivní design a známé české jazykové rozhraní systému DraftSight umožňují bezproblémovou migraci práce do nového prostředí CAD.

Uživatelé DraftSight se sami rozhodnou, zda chtějí používat trvalé nebo dočasné licence. Bez dalších poplatků je lze bezproblémově přiřadit vybraným uživatelům, včetně těch v zahraničních pobočkách!

Balíčky DraftSight Enterprise nebo Enterprise Plus poskytují možnosti síťového licencování.

Rozhodněte se upgradovat své návrhové prostředí na DraftSight
Získejte slevu až 35 %, pokud se rozhodnete zakoupit DraftSight Enterprise nebo Enterprise Plus.

Poptávka softwaru