Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete SOLIDWORKS pouze v CLOUDu?

Platforma přichází s novou nabídkou rolí pro SOLIDWORKS CLOUD Offer (XWZO-OC)

Ke stávajícím produktovým nabídkám balíčků 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Offer tak nyní přibyla nová možnost SOLIDWORKS CLOUD Offer, která neobsahuje 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Connector (tj. neobsahuje nástroj pro propojení desktopového řešení SOLIDWORKS s platformou), a nabízí tak produkty založena čistě na cloudovém řešení.

Kontaktujte nás pro více informací!

ptJFucm-F3l4EJm8LW8RlMaiow08IBIIA9QREYpfUnBUQFzTLO_IsTh1rMFvgYOpA03jQdyaj7mZyYux8BmQMihC2WgpzmN3ndfsvZ82QGAESRn-HltM92bYdQHiwZwW4kbg0x4W
8j8hTb0TMzNHLeYdwUhM1fvoKIRSqByzjfxUu4bNl2x6JGwbavAkJerPVqjTNjq9UFVTXjSogmPkjL2Y8kjEk5gfABRSJVifMqPV5EpFM4lATbI2UBNPGf_Injv61qgrmGonOUmA

Další novinky SOLIDWORKS

3E Tipy a Triky

Úkos přes dělicí čáry

SOLIDWORKS obsahuje i základní verzi mnoho nástrojů pro vytváření forem, které jsou se zaformovaným modelem asociativní – se změnou modelu se mění i forma – její plochy, rozměry, dělicí linie… K tomu patří i nástroje pro vyhledávání dělicích čar, analýzy úkosů, podříznutí také tloušťky stěn.
V této nové verzi SOLIDWORKS jsou zlepšeny možnosti práce s formami.

Poptávka softwaru

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.