18. ROČNÍK SOUTĚŽE V NC PROGRAMOVÁNÍ

18. ročník soutěže v NC programování

V úterý 28. ledna proběhla tradiční soutěž studentů středních škol v NC programování. Studenti předvedli své schopnosti ve dvou kategoriích – v ručním programování a při práci v CAM programu, kde využili software Surfcam. Následně se museli vypořádat ještě se dvěma úkoly. V prvním odhalovali chyby v ISO kódu a malovali výrobek, který se v kódu skrýval. Poté pomocí mobilní aplikace odpovídali v on-line testu na otázky z technologie a přípravy NC programu. Soutěžící napjatě očekávali, jak se jejich snaha promítne do výsledkové listiny. Po sečtení výsledků jednotlivých úkolů již bylo vše jasné. Vítězem se stal Lukáš Hejhal z VOŠ a SPŠ ze Strakonic v kategorii ručního programování a Patrik Hovjacký ze SPŠ strojnické v Olomouci v kategorii CAM programování. Mezi školami si celkové vítězství odvezla SPŠ strojnická Olomouc. Gratulujeme vítězům a všem účastníkům děkujeme. Těšíme se na další ročník.

Více informací o soutěži: http://3eprahaedu.cz/software/18-rocnik-souteze-v-nc-programovani/

Více informací o softwaru Surfcam: https://3epraha.cz/index.php/k2-portfolio/surfcam-evo

Máte dotaz? Naše technická podpora je Vám k dispozici!

Sdílet článek na sítích:

Objevte více:

Nejnovější články:

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Nezmeškejte naše webináře!

Webináře

[Workshop] Do letních měsíců s novým SOLIDWORKS. Objevte nejnovější možnosti SOLIDWORKS & 3DEXPERIENCE

Zveřejněno: 18/04/2024

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.