Platforma 3DEXPERIENCE®

3DEXPERIENCE

Jedna platforma, nekonečné možnosti.

promoakce: správa dokumentace na platformě 3dexperience

Platforma 3DEXPERIENCE® nabízí jednotné online prostředí pro návrh, analýzy, správu dokumentace, řízení projektů, optimalizaci výroby a mnoho dalších oblastí.

Díky online řešení je možné bez ohledu na Vaši současnou IT infrastrukturu začít prakticky okamžitě využívat výhody platformy 3DEXPERIENCE® od návrhu, až po výrobu a servis.

3DEXPERIENCE_logo

Design / Konstrukce

Konstruktéři i projektanti jednoduše vytváří a sdílejí své návrhy prostřednictvím zabezpečených dat. Všechny zúčastněné osoby mohou mít přístup ke každé etapě návrhu pro připomínky, korektury a doplňkové návrhy.

3dexperience
3dexperience

Vedení / Management

Pomocí správy dat a životního cyklu produktů můžete na platformě 3DEXPERIENCE jednoduše plánovat, vyvíjet a vyrábět jakékoliv produkty. Zvyšuje se tak produktivita, spolupráce a možnosti inovací.

Simulace

Platforma 3DEXPERIENCE díky těsné integraci dále rozšiřuje možnosti simulací SOLIDWORKS v oblastech statiky, vibrací, vzpěru, modální dynamické odezvy a teplotních analýz dílů a sestav.

3dx-simulation-domain
delmia.works-shop-floor

Výroba / Produkce

Portfolio 3DEXPERIENCE WORKS usměrňuje komunikaci mezi odděleními firmy. Je možné tak identifikovat a ve kterékoliv fázi zachytit a redukovat nedostatky procesu vývoje – od plánování etap až po balení výrobků a sklady.

3dexperience

3DEXPERIENCE Works

Řešení SOLIDWORKS® a 3DEXPERIENCE Works® sjednocují celý váš ekosystém a umožňují vám propojit lidi, aplikace a data v reálném čase ze všech aspektů vašeho podnikání.

V prostředí 3DEXPERIENCE Works dochází ke kombinaci jednoduchého použití SOLIDWORKS s vybranými aplikacemi napojenými na platformu 3DEXPERIENCE, které umožňují zefektivnit a urychlit všechny etapy procesu vývoje výrobků. Díky bezpečnému a okamžitému přístupu k datům a informacím odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení je proces zpracování velmi urychlen.

Aktuality 3DEXPERIENCE

Zvýhodněné balíčky

CAD systém SOLIDWORKS a cloudovou správu dokumentace si můžete zakoupit společně ve zvýhodněných balíčcích.

Obsahuje desktopový CAD systém SOLIDWORKS Standard, online modelář xDesign, a online správu dokumentace (PDM).

Obsahuje desktopový CAD systém SOLIDWORKS Professional, online modeláře xDesign a xShape a dále online správu dokumentace (PDM).

Obsahuje desktopový CAD systém SOLIDWORKS Premium, online modeláře xDesign a xShape a nástroje pro pevností analýzy 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Simulation Designer a online správu dokumentace (PDM).

Jste připraveni?

Zjistěte, jak platforma 3DEXPERIENCE může rozhýbat Váš byznys.

Poptávka softwaru