DraftSight

DraftSight - 2D a 3D CAD software pro tvorbu, editaci a sdílení DWG souborů

surfcam

Novinky DraftSight

Proč zvolit DraftSight?

DraftSight® 2022 je 2D a 3D CAD řešení plné funkcí, určené pro projektanty, konstruktéry a poskytovatele konstrukčních služeb, stejně jako pro profesionální uživatele CAD softwaru, designéry, pracovníky v oblasti vzdělávání a domácí kutily.

draftsight

Prozkoumejte možnosti

Software DraftSight vám umožní vytvořit, upravit a připomínkovat jakýkoliv 2D nebo 3D soubor ve formátu DWG – snadno, rychle a efektivně. DraftSight 2022 vám umožní jednoduše vytvářet to, co umíte ze všech nejlépe právě vy.

Objevte svobodu navrhování

Opravdová svoboda navrhování spočívá v tom, že můžete pracovat tak, jak chcete. Je to schopnost lehce přecházet od 2D skicování ke 3D modelování a zase zpátky při optimalizaci a rozvíjení konstrukčních návrhů. Je to také schopnost hladké integrace s dalšími řešeními od společnosti Dassault Systèmes a řešeními SOLIDWORKS®, včetně SOLIDWORKS PDM pro snadnou správu návrhů ve formátu DWG od počáteční inspirace po závěrečný výsledek a SOLIDWORKS Electrical pro úpravy elektrických schémat přímo v softwaru DraftSight. Objevte nové portfolio DraftSight a zvolte si, která možnost je pro vás ta pravá.

DraftSight
DraftSight
draftsight

DraftSight a platforma 3DEXPERIENCE

Platforma 3DEXPERIENCE přináší ve spojení s DraftSight funkcionality PDM/PLM jako např. zabezpečené sdílení dat napříč společností i mimo ni, správu změnových řízení, událostí a projektů.

K dispozici je nově 3DEXPERIENCE DraftSight, neboli DraftSight, který se instaluje a spouští z platformy 3DEXPERIENCE. Funkce 3DEXPERIENCE DraftSight odpovídají úrovni DraftSight Professional nebo DraftSight Premium.

Máte již roli na platformě 3DEXPERIENCE i CAD DraftSight? Propojte oba produkty díky roli Collaborative Designer for DraftSight.

DraftSight pro Mac

Od verze 2020 je dostupný DraftSight pro platformu Mac. DraftSight pro Mac je dostupný ve verzích Professional a Premium. Funkce jsou stejné jako pro verzi Windows kromě funkcí ImageTracer, HomeByMe, 3D Content Central a porovnání výkresů.

Funkce jsou stejné jako pro verzi Windows kromě funkcí ImageTracer, HomeByMe, 3D Content Central, porovnání výkresů a propojení s produkty jako je 3DEXPERIENCE, PDM.

draftsight

Který softwarový balíček DraftSight je pro vás ten pravý?

DraftSight Professional

Pokročilé 2D CAD řešení pro kreslení s výkonnými funkcemi šetřícími čas a s podporou API, které vám pomůže oživit vaše návrhy rychle a snadno.

Ideální pro jednotlivce, designéry a menší firmy.

DraftSight Premium

Robustní řešení pro 2D kreslení a 3D modelování s 3D funkcemi a funkcemi vztahů pro skici, které vám pomohou splnit všechny vaše potřeby kreslení, modelování, prototypování, výroby, laserového řezání a 3D tisku.

Vytvořeno pro jednotlivce, designéry, menší společnosti a výrobce.

DraftSight Enterprise / Enterprise Plus

Komplexní řešení pro 2D kreslení a 3D návrhy – splňuje požadavky na kreslení, modelování, výrobu, vypalování laserem, 3D tisk. Verze Enterprise / Enterprise Plus funkčně odpovídají verzím Professional / Premium. Obsahují navíc síťové licencování, pomocníka pro automatizovanou instalaci a technickou podporu.

Určeno pro střední a velké firmy a organizace s více uživateli.

3DEXPERIENCE DraftSight Professional/Premium

Kompletní řešení pro 2D kreslení a 3D modelování s propojením na cloud 3DEXPERIENCE pro zabezpečené ukládání, sdílení a správu dat napříč konstrukčními týmy z celého světa. Obsahuje DraftSight Professional/Premium a cloudovou platformu 3DEXPERIENCE.

Určeno pro menší podniky až po organizace s více uživateli.

Porovnání funkcí

* Novinky verze 2022

Řešte obchodní výzvy

nový spotřebitel
Domov a životní styl

Nový spotřebitel

Dnešní spotřebitelé jsou městští, propojení, zmocnění a hledají transparentnost. Jejich porozumění umožňuje společnostem splnit jejich

kovy a minerály
Energetika a materiály

Kovy a minerály

Optimalizujte výrobu a produktivitu Prozkoumat Kromě podpory aktérů v průmyslových odvětvích těžby kovů a minerálů,

Související produkty

3E Praha Engineering
CAD
solidworks cam
CAM
EDGECAM
CAM
SURFCAM
CAM
Poptávka softwaru