Letecké pohony

Vylepšete programy pro vývoj motorů, aby uspokojily rekordní poptávku a zároveň snížily náklady.

Hodinová fakturace v odvětví pohonů

Smlouvy o poskytování služeb účtované po hodinách poskytují společnostem vyrábějícím pohony lukrativní metodu generování dlouhodobých výnosů. Tyto společnosti mohou využívat senzory a využívat výhod internetu věcí, pokročilé analýzy, inteligentní správy náhradních dílů a prediktivní údržby, aby snížily náklady a zlepšily provozuschopnost leteckých společností.

Čistší nebe s pokročilým pohonem

Počet letadel, u nichž se předpokládá, že budou létat v příštích deseti letech, se zdvojnásobí. Letecké a obranné společnosti potřebují čistší letadla, aby splnily cíle skleníkových emisí. Pohonné společnosti vyvíjejí účinnější pohonné motory a systémy využívající čistší paliva a lehčí komponenty. Díky pokročilým výrobním technologiím, jako jsou kompozity z uhlíkových vláken a aditivní výroba, umožňuje společnostem snížit složitost sestav s vyšší účinností a zlepšenou kvalitou. Tyto nové technologie mají potenciál snížit emise z paliva až o 70 procent.

Zvyšte množství vyrobených motorů

Výrobci raketových i leteckých motorů musí zvýšit rychlost výroby, aby splnili rekordní počet nevyřízených objednávek. Společnosti vyrábějící pohony musí využívat nové výrobní technologie, aby dosáhly výrobní pružnosti potřebné pro splnění výzvy rozšiřování portfolia motorů a přísných požadavků na včasné dodání podle specifikace.

Řešte obchodní výzvy

Letectví a obrana

Obrana

Urychlete inovace, které zajistí včasné dodávky za určenou cenu a podle plánu. Prozkoumat Rostoucí globální

Letectví a obrana

Vesmír

Zrychlete schopnost společností zabývajících se kosmickou výrobou navrhnout systém hned napoprvé v požadované kvalitě, spolehlivosti

Letectví a obrana

Letecké pohony

Vylepšete programy pro vývoj motorů, aby uspokojily rekordní poptávku a zároveň snížily náklady. Prozkoumat Hodinová

Letectví a obrana

Letecké společnosti

Optimalizujte svůj provoz a poskytněte svým zákazníkům vynikající zážitek z letu Prozkoumat Dopřejte svému cestujícímu

Letectví a obrana

Letiště

Splňte požadavky na infrastrukturu a udělejte radost cestujícím v letecké dopravě Prozkoumat Vylepšete nakupování na