STUDENTI

SOLIDWORKS pro studenty  SketchUp pro studenty  

 

Od nápadu až k hotovému produktu

 

Když vás kreativní nápady ve 3D grafice napadnou při organizované školní výuce, může škola nabídnout vhodné nástroje pro jejich zpracování. Ale co když vás napadnou mimo školu? Ať vás napadne cokoliv a kdekoliv, využijte výhodných studentských licencí, které SW vybavení vaší školy našimi 3D  programy umožňuje.  A co možnost se podívat, jak to dělají jinde, nechat se inspirovat, poradit se, získat další spolupracovníky nebo najít kvalitní odbornou praxi a stáži, kde můžete rozvíjet své nápady? S naší pomocí se vám otevře svět 3D grafiky.

 

 

 

 • Získáte studentské licence 3D grafických nástrojů, které jsou shodné s firemní praxí. Ať již se jedná o zpracování návrhu, analýzu, simulaci, vizualizaci nebo přípravu k výrobě, vždy pracujete se SW, který je shodný s tím, které používají CAD/CAM odborníci a firmy na celém světě. Můžete výhodně a zdarma získat certifikát odbornosti, který má platnost po celém světě. A získáte také přístup do světové komunity uživatelů těchto SW, kde najdete mnoho nápadů a inspirací.
 • Jste členy týmu, který chce představit svůj nový a zajímavý projekt? Chcete svůj projekt přihlásit do soutěží, ale chybí vám nástroj pro jeho zpracování? Zapůjčíme vám SW po dobu trvání projektu pro zpracování i návrh výroby vašich projektových nápadů. Pomůžeme s hledáním sponzorů pro váš projekt, doporučíme odborníky pro konzultaci a odbornou pomoc.
 • Hledáte témata a odborníky pro své studentské, maturitní, bakalářské nebo absolventské práce? CAD/CAM technologie vás opravdu baví a hledáte odborné stáže pro svůj další rozvoj? Spojíme vás s těmi, kdo jsou v tomto oboru opravdu na špičce.

  

 

SOLIDWORKS pro studenty

 

 • SOLIDWORKS studentská školní licence - snadno použitelná studentská licence SOLIDWORKS EDU umožňuje studentům pracovat nejen ve škole, ale i mimo ní a zvyšovat tak své dovednosti při práci s tímto programem.
 • SOLIDWORKS studentská středoškolská licence (SDK – SOLIDWORKS DESIGN KIT) zahrnuje CAD, SImulation, Plastics, animační možnosti, fotorealistický rendering a eDrawings.
 • SOLIDWORKS studentská vysokoškolská licence (SEK – SOLIDWORKS ENGINEERING KIT) zahrnuje všechny komponenty PREMIUM verze, které mají studenti k dispozici na školních počítačích.
 • SOLIDWORKS certifikace umožňuje studentům prokázat své odborné znalosti v oblasti konstruování v  SOLIDWORKS 3D. Studenti mohou zkoušky SOLIDWORKS absolvovat zdarma, pokud je jejich škola uživatelem platné SOLIDWORKS EDU.
 • Prostřednictvím portálu MySolidworks mohou studenti  rychleji a chytřeji získat dovednosti SOLIDWORKS. Na tomto portálu mají přístup k více než 400 výukovým videím a mají možnost se učit podle vlastního plánu, svým vlastním tempem a kdekoliv na libovolném zařízení. Zároveň zde najdou zkušenosti z celého světa, mohou získat odpovědi na své technické otázky a sdílet a předvést své projekty SOLIDWORKS.

 

 

SketchUp pro studenty

 

 • SketchUp je synonymem pro přátelský a srozumitelný software pro 3D modelování. Jednoduchost a použitelnost neomezuje jeho funkčnost a využitelnost. S aplikací SketchUp Pro získáte skvělé nástroje podporující vaše nápady a kreativitu. Můžete pracovat ve školní licenci, má-li vaše škola tento SW kopupený nebo ve své vlastní studentské licenci.  
 • Vytvářejte 3D modely. S využitím aplikace SketchUp Pro můžete vytvářet 3D modely, a to buď kreslením od začátku, nebo použitím již existujících. Importujte výkresy, CAD plány, obrázky, fotografie, letecké snímky a další informace a s využitím nástrojů pro modelování ve SketchUp  rozvíjejte své nápady ve 3D.  Vytvořte model svého auta, postavte dům svých snů, navrhněte zařízení svého pokoje nebo jak má vypadat zahrada pro vaši relaxaci. Navrhněte nový šperk, hračku nebo model  pro  stavebnici. Jediné, co vás omezuje, je vaše tvořivost. A vše, co navrhnete, si můžete vytisknout na 3D tiskárně nebo vyrobit s využitím CAM.
 • SketchUp Pro využijete k rychlé a efektivní komunikaci 3D informací se svými kamarády. Pozvěte je ke spolupráci a sdílejte a vytvářejte společně své projekty. Objevte hotové komponenty v dostupných  knihovnách na portálu Warehause a rozšiřte možnosti a dovednosti vašich nápadů. Spojte se v komunitě uživatelů a spolupracujte na dálku třeba s novým kamarádem z Austrálie nebo Ameriky.
 • Prezentujte a dokumentujte s pluginem LayOut, který je součástí SketchUp Pro. Skvělý nástroj, s kterým můžete prezentovat a ukazovat své nápady ostatním. Vytvořte digitální prezentaci nebo animovaný výstup a ukažte své projekty ostatním nebo se přihlaste do některé ze soutěží pro mladé návrháře.

 

 

 

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277
 

Odběr NOVINEK

spolehliva firma 2018 125