SOLIDWORKS

  Co získáte se SOLIDWORKS  Další výhody  Asociativita s CAM systémy   Spolupráce škol a firem  

 

 

SOLIDWORKS EDU je rozsáhlý 3D výukový nástroj konstrukčního CAD se širokou nabídkou interaktivního výukového softwaru. Zahrnuje prostředky pro výuku 3D konstrukčního CAD, ověřování návrhu a správy dat pro vzdělávání. Vzdělávací produkty SOLIDWORKS se používají na více než 80% prestižních technických škol, kde studentům i vyučujícím nabízí funkce, příklady a cvičení pro okamžité zvýšení efektivity výuky.

 

 

Se SOLIDWORKS EDU se studenti i vyučující mohou zaměřit na to, co je skutečně důležité. Na podporu nových nápadů, řešení problémů, inovaci a týmovou práci.

 

 

 

 

 

Co získáte se SOLIDWORKS

  • Komplexní CAD systém pro konstruování, simulaci, pohybové analýzy, ověřování návrhů. Dále pak i nástroje pro trasování potrubí a kabelů, reverzní inženýrství a mnoho dalších funkcí.  

 

  • Studentské licence -  snadno použitelná studentská licence SOLIDWORKS EDU umožňuje studentům pracovat nejen ve škole, ale i mimo ní a zvyšovat tak své dovednosti při práci s tímto programem. SOLIDWORKS studentská licence zahrnuje CAD, SImulation, Plastics, animační možnosti, fotorealistický rendering a eDrawings.
  • SOLIDWORKS certifikace - umožňuje studentům prokázat své odborné znalosti v oblasti konstruování SOLIDWORKS 3D. Studenti mohou zkoušky SOLIDWORKS absolovat zdarma, pokud je jejich škola uživatelem platné SOLIDWORKS EDU.

 

 

 

Další výhody pro školy spojené s nákupem SOLIDWORKS

  • Pravidelná setkání školních uživatelů
  • Aktuální novinky, technická podpora a pomoc při výuce
  • Školní soutěže CAD
  • Výukové materiály, školení učitelů
  • Výměna zkušeností, pomoc při zadávání a hodnocení ročníkových, závěrečných a maturitních prací
  • Spolupráce s dalšími školami a firmami

 

Asociativita s CAM systémy

SOLIDWORKS umožňuje uživatelům načítat soubory SolidWorks do běžných CAM systémů, což uživateli zjednodušuje práci s přípravou následné výroby. SOLIDWORKS se svým „GOLD PARTNERem“ CAMWorks umožňuje plynulé využití parametrického konstruování i pro technologii CAM. Systém CAMWorks se spouští přímo v uživatelském prostředí SOLIDWORKS a tím výrazně pomáhá zkrátit časy přípravy pro výrobu navrženého modelu.

 

 

 

Spolupráce škol a firem

Rozvoj průmyslové sféry České republiky a s tím spojené zavádění nových technologií klade stále vyšší nároky na přípravu pracovní síly. Je jasné, že tento proces klade kromě stále rostoucích nároků na samotný průmysl řadu nároků i na resort školství. Právě z tohoto důvodu se naše firma podílí již řadu let na zavádění CAD/CAM systémů do školství, a to na všech úrovních, kam by výuka takovýchto systémů měla patřit. Tedy do středního odborného školství, na vysoké školy, ale také samozřejmě do učňovského školství.

 

 

 

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277
 

Odběr NOVINEK

spolehliva firma 2018 125