SketchUp

  Využití SketchUp  Spolupráce s celým světem  

 

SketchUp pro školy

 

SketchUp je synonymem pro přátelský a srozumitelný software pro 3D modelování. Jednoduchost a  použitelnost neomezuje jeho funkčnost a využitelnost. Začněte kreslením čáry a tvarů, vytvořte  povrchy a modelujte 3D projekty. Protahujte, kopírujte, otáčejte a malujte, abyste vytvořili vše, co se vám líbí. Jestliže chcete být rychle produktivní a úspěšní v 3D grafice, jste na správném místě. S aplikací SketchUp Pro získáte skvělé nástroje podporující vaši výuku.

 

 

 Využití v mnoha předmětech výuky

 

Sketch Up Pro není jen IT nástroj. SketchUp Pro využijete v řadě dalších předmětů, ať již je to matematika, fyzika, biologie, chemie, zeměpis či dějepis. Vytvářejte animační modely, otáčením a pohledy získejte informace, které při kreslení na papír nikdy neuvidíte, vytvořte z fotografie či obrázku modely již zapomenutých předmětů. Dejte nástroje i těm studentům, pro které je obrazové vyjadřování snazší než popisný projev. Vytvářejte školní projekty napříč jednotlivými předměty a spolupracujte v různých oblastech výuky.

 

Vytvářejte 3D modely pro výuku

 

S využitím aplikace SketchUp Pro můžete vytvářet 3D modely i s využitím importovaných dat.   CAD plány, SketchUp Pro umí převést formáty  DXF a DWG z libovolného standardního CAD programu.  A naopak můžete vytvářet ze svého projektu obrazové formáty, soubory PDF, CAD soubory a animace ve formátu HD, jako výstup projektu, který budete prezentovat ostatním. Vytvořte model parního stroje, chemické sloučeniny, průniku dvou těles,  antického sloupu nebo návrhu sportovního hřiště a využijte je při výuce svého předmětu.

 

Spolupracujte s celým světem

 

V rámci aplikace SketchUp Pro máte možnost přidávat do svého návrhu další prvky s využitím tzv. dynamických komponent, které najdete v dostupných knihovnách a na portálu Warehause. Modely nábytku, dopravních strojů, postavičky lidí, předměty a stovky dalších  hotových  prvků můžete přidávat do svého projektu jako při skládání stavebnice.  A portálu Warehouse můžete využít i pro prezentaci vlastních projektů.

 

 

 Prezentovat a dokumentovat

 

Plug in LayOut, který je součástí SketchUp Pro, bude pro vaše projekty skvělý nástroj, který využijete pro prezentaci svých nápadů a projektů a pro vytváření výstupů jako jsou prezentační dokumenty, celoobrazovkové digitální prezentace nebo i konstrukční výkresy.

 

Spolupráce v týmu i s partnery školy

 

SketchUp Pro  využijete k rychlé a efektivní komunikaci 3D informací všem svým studentům a členům projektových týmů. Zlepšíte jejich spolupráci a zajistíte společné sdílení nápadů a tvorby projektů.  Podpoříte jejich motivaci a zaujetí pro společnou práci při návrhu vašich projektů i pro sdílení a komunikaci s vašimi kolegy, rodiči a studenty. S využitím 3D modelů  dosáhnete  společného cíle i s partnery vaší školy.

 

  Produktový list

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277
 

Odběr NOVINEK

spolehliva firma 2018 125