AKCE

Certifikace  Výuka v SOLIDWORKS   Šablony    Produktový list

 

 

Nejbližší akce:

 50 sleva pro skoly

 

Získejte pro svou školu titul SOLIDWORKS Academic Certification Provider a přihlaste studenty ke zkouškám CSWA. Certifikátem SOLIDWORKS získají vaši studenti zajímavý bonus ke svým maturitním vysvědčením, přihláškám na VŠ nebo pro vstup do praxe.

 

Škola, která bude mít k 28. únoru 2019 nejvíce certifikovaných studentů, získá od nás 50% slevu na nákup roční podpory SOLIDWORKS.

 

Program SOLIDWORKS Academic Certification

Program SOLIDWORKS® Academic Certification umožňuje studentům i vyučujícím potvrdit své zkušenosti s aplikacemi SOLIDWORKS pro 3D modelování těles a tvorbu návrhů v CAD prostředí.

Touto certifikací průmyslového standardu budou mít studenti oficiálně potvrzené své schopnosti a dovednosti a mohou tak zlepšit své možnosti uplatnění na trhu práce.

Díky programu SOLIDWORKS Academic Certification mohou studenti prokázat potenciálním zaměstnavatelům svou dovednost v SOLIDWORKS několika způsoby:

 

  • Výpisem v adresáři Certified SOLIDWORKS, který je využíván společnostmi a jednotlivci pro identifikaci kandidátů.
  • Elektronickým certifikátem s názvem školy, který lze zaslat e-mailem potenciálním zaměstnavatelům.
  • Logem, které lze začlenit do e-mailových podpisů, vizitek a životopisů.

 

 

Studenti také získají přístup do virtuálního testovacího centra SOLIDWORKS na webu ZDE, kde mohou dále pracovat na svém profesionálním vývoji.

 

Proč se snažit o získání titulu SOLIDWORKS Academic Certification Provider

 

Jestliže nějaká instituce získá titul SOLIDWORKS Academic Certification Program Provider, velmi příznivě to ovlivní její know-how a nabídku služeb.

 

Pro získání titulu Academic Certification Provider, musí škola splnit následující podmínky:

 

 

 

Po získání titulu SOLIDWORKS Academic Certification Program Provider může škola organizovat a spravovat více než 10 certifikačních zkoušek SOLIDWORKS, včetně:

 

  • Certified SOLIDWORKS Associate-Academic (CSWA - Academic, diplomovaný partner-akademik)
  • Certified SOLIDWORKS Professional-Academic (CSWP-Academic, diplomovaný profesionál)

 

Pokud škola splní předchozí podmínky a je držitelem titulu SOLIDWORKS Academic Certification Program, mohou její studenti tyto zkoušky skládat zdarma.

 

Kontaktujte nás ZDE.

 

 

 

Pozvánka pro oba datumy

 

4X4 Land Rover opět vyjíždí do českých škol

 

V těchto dnech startuje další ročník úspěšné mezinárodní soutěže. S drobnými změnami v pravidlech a s novou inovační soutěží přiváží vašim studentům možnost zapojit se do světové komunity značky Jaguar Land Rover a soutěžit o účast ve světovém finále.

 

 Zveme vás na představení mezinárodního STEM projektu pro týmy ze středních a základních škol, kde vás seznámíme s podmínkami účasti a pravidly pro školní rok 2018-2019.
 

VOŠ, SŠ a COP Sezimovo Ústí (Budějovická 421)

12. prosince 2018 od 13 hod.

 

a

 

SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové (Hradební 1029)

13. prosince 2018 od 13 hod.

 

4×4 Land Rover ve školách je konstrukční a technologická výzva kreativním studentům, kteří chtějí ve škole zažít dobrodružství objevování a kreativní tvorby, od nápadu až k úplné realizaci. Postupným plněním jednotlivých kroků při návrhu a výrobě modelu a využitím moderních technologií, se učí stejné dovednosti, jaké mají členové závodních a soutěžních týmů velkých automobilových soutěží.

 

Informace a přihlášky najdete ZDE.

 

Budeme rádi, když nám potvrdíte svoji účast ZDE.

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277
 

Odběr NOVINEK

spolehliva firma 2018 125