Setkání uživatelů SOLIDWORKS 2023

Vážení uživatelé produktů rodiny SOLIDWORKS,  

zveme Vás k účasti na dalším setkání uživatelů SOLIDWORKS, které letos naše firma pořádá už po osmnácté.

Setkání uživatelů budeme pořádat dne 3. 10. 2023 od 8:00 do 15:00
V rámci jednodenního setkání bývá těžkým úkolem sladit náš hlavní cíl – tedy předání co největšího množství informací – s vytvořením prostoru pro Vás uživatele, pro Vaše dotazy, konzultace atd. Proto jsme tentokrát připraveni se potkat s Vámi všemi, kteří o takovouto neformální diskuzi stojí, a to v PŘEDVEČER samotné akce, dne 2. 10. od 18h v prostorách hotelu a vytvořit tam příjemnou atmosféru pro technicko-obchodní konzultace při skleničce piva nebo dobrého vína a při něčem dobrém k zakousnutí. 

Můžete se těšit na zajímavý a „našlápnutý“ program, kdy vedle spousty novinek a technických tipů pro Vás máme připravenou i prezentaci práce jednoho z našich klientů a na rozdíl od minulé prezentace užití SOLIDWORKS v konstrukci letadel se tentokrát dostaneme přímo až do KOSMU!

Na setkání rádi přivítáme i ty, kteří se o produkty SOLIDWORKS teprve zajímají.

Sdílet:

Máte dotaz? Technická podpora je Vám k dispozici!

3D CAD

2D CAD

JAK POŘÍDIT ŘEŠENÍ?
Kontaktujte nás!

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.