Z důvodu poruchy není dostupná telefonní linka technické podpory +420 266 313 548. Využijte, prosím, primárně formulář pro zadání technického dotazu ZDE. Nebo volejte na číslo +420 284 823 127. Děkujeme za pochopení.

Setkání učitelů 2023

Drahá pedagogická komunito, s radostí Vás zveme na inspirativní setkání, které pořádáme ve spolupráci s SPŠ Na Třebešíně. Chceme vytvořit prostředí, kde se můžeme společně zaměřit na inovace ve výuce, sdílet osvědčené postupy a podporovat Vás ve Vaší pedagogické cestě. Těšíme se na to, že společně prozkoumáme nové perspektivy ve vzdělávání a vytvoříme prostor pro obohacující diskuse. Připojte se k nám a vytvořme prostředí plné inspirace!

Toto setkání bude pro Vás, kromě jiného, skvělou příležitostí k výměně nápadů a podnětů s ostatními učiteli a k probrání nejrůznějších témat z prostředí výuky.

Na co se také můžete těšit?

Máme pro Vás připravený opravdu bohatý program plný inovativních a užitečných informací. Vyzdvihnout chceme zejména na tato hlavní témata:

  1. Novinky v CAD/CAM EDU systémech: Představíme vám nejnovější novinky v oblasti CAD/CAM software pro školy a jak je lze efektivně využít ve výuce. Získáte informace o nejnovějších funkcích a možnostech.
  2. Vystoupení školního uživatele: Zástupci SPŠ Na Třebešíně Vám představí, jak jim CAD/CAM systémy a podpora od 3E Praha Engineering pomáhají při výuce. Budete mít možnost slyšet jejich zkušenosti a praktické příklady.
  3. Pracovní sešity technického kreslení: Ukážeme, jak Vám mohou pracovní sešity technického kreslení usnadnit výuku a zároveň zaujmout a bavit žáky. I zde Vám předvedeme praktické ukázky použití.
  4. SOLIDWORKS Education na maximum: Zjistíte, jak využít hlavní vlastnosti systému SOLIDWORKS pro snadnější výuku. Získáte tipy a triky pro maximální využití tohoto výkonného nástroje ve výuce.

Těšíme se na Vaši účast a také na to, že společně objevíme nové způsoby, jak motivovat a inspirovat naše studenty k dovednostem v oblasti CAD/CAM.

Kdy a kde naše Setkání učitelů 2023 bude? 

Datum: 7. 12. 2023
Čas: 9.30 – 15:30
Místo: Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně
Adresa: Na Třebešíně 2299/69, 108 00 Praha 10-Strašnice

Akci pro Vás organizujeme zdarma a občerstvení včetně oběda pro Vás bude zajištěno.

Prosíme, potvrďte svou účast na tomto setkání do 30. 11. 2023 tak, že se ZAREGISTRUJETE skrze formulář níže.
Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat na marketing@3epraha.cz nebo josef.sir@3epraha.cz.

S pozdravem,
Tým 3E Praha Engineering, a.s.

Partnerem setkání je Střední průmyslová škola a Gymnázium Na Třebešíně.

 

Foto: SPŠ Na Třebešíně

Přihláška na setkání:

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží, služeb nebo školení, či na realizaci plateb na základě smlouvy.

Sdílet:

Máte dotaz? Technická podpora je Vám k dispozici!

Nenašli jste, co jste hledali nebo chcete vědět víc? Kontaktujte nás!

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a.s.

Vy máte myšlenku, my jsme řešení…

Rychlá poptávka

Beru na vědomí a souhlasím s tím, že mé osobní údaje budou zpracovávány v souladu se
Zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3E Praha Engineering, a jsem informován, že mohou být sdíleny s důvěryhodnými zúčastněnými stranami pro obchodní účely, jako jsou například osoby podílející se na dodání zboží nebo služeb, či na realizaci plateb na základě smlouvy.
Vyberte jednu z možností. Svůj případný souhlas dáváte pouze společnosti 3E Praha Engineering, a.s. za účelem zasílání informací o produktech, službách, akčních nabídkách a vzdělávacích materiálech.