Logo_3e_copyright

Proč 3E Praha Engineering

Jsme připraveni řešit jakoukoli Vaši engineerskou výzvu, se kterou za námi přijdete! Naši pracovníci nejsou jen odborně vyškolení specialisté, jsou to zejména profesionální technologové a konstruktéři, kteří trpělivě a pozorně naslouchají Vašim potřebám a požadavkům. Následně pro Vás vymyslí a sestaví ŘEŠENÍ, které Vám pomohou nainstalovat a implementovat.
Ta hlavní přidaná hodnota je potom v následné PODPOŘE ve Vašem vlastním reálném provozu, kdy Vám naši technici pomohou dosáhnout Vámi požadovaného výsledku s maximální efektivitou a minimem nákladů.

ING. JOSEF MALÝ, ředitel a jednatel společnosti

Poslání

Od myšlenky k výrobku.

Inženýring je pro nás poslání, jehož úkolem je aplikovat úspěchy vědy, technologie, využití přírodních zákonů a zdrojů k řešení konkrétních situací.

Zkrátka, měnit svět k lepšímu!

Školení CAD | CAM
POMÁHÁME ŠKOLÁM

Přijďte na školení, které vám skutečně něco dá +420 284 823 127 Poptat školení Co vás na školení čeká? Objevíte nové možnosti softwaru, rychle se v něm zorientujete. Ukážeme vám

//
6. 8. 2020

Dobrá zpráva pro všechny učitele i žáky! SOLIDWORKS uvolnil 60 denní licenci EDU zdarma na podporu domácí výuky. EDU licenci si může nainstalovat každý, kdo potřebuje doma pracovat s CAD

//
18. 3. 2020

Novinky v 3E praha

3e-surfcam-edgecam-tipy
Rychlý přístup k editaci dráhy
SW-tipy
Značky geometrické tolerance
3e-surfcam-edgecam-tipy2
Tolerance zobrazení modelu
CW-tipy
Stálé zobrazení omezujících a vynechaných ploch
SW-tipy
Sekundární členy svařovaných ocelových konstrukcí
3e-surfcam-edgecam-tipy
Import modelu z CAD včetně barev

Naše softwarové řešení

  • Vše
  • 2D
  • 3D
  • CAD
  • CAM

co říkají Naši zákazníci

Poptávka softwaru