dr

DraftSight Standard and Professional have merged to provide more capabilities for our clients.

Existing DraftSight Standard clients may continue to use Standard and renew their subscription(s).

Prozkoumejte DraftSight Enterprise/Professional

Pokročilé řešení pro 2D navrhování s rozsáhlými funkcemi pro zvýšení produktivity.

Konstruktéři, kreslíři, architekti a podniky volí DraftSight Enterprise/Professional jako své 2D CAD řešení pro vytváření, prohlížení a editaci výkresů DWG a DXF. Úroveň Professional obsahuje výkonné nástroje pro zvýšení produktivity, možnosti API a doplňkových modulů. Úroveň Enterprise ještě rozšiřuje řešení o výhody síťového licencování a plné technické podpory.

Pokročilé 2D navrhování

Bohaté funkce zjednodušují proces navrhování a zároveň zvyšují efektivitu při použití oblíbených nástrojů. Začněte ještě dnes.

Nástroje pro produktivitu

Chytré ořezávání, podpora dynamických bloků, porovnání výkresů a další – robustní nástroje pro zvýšení produktivity navrhování

API a doplňkové moduly

Rozhraní API umožňuje přizpůsobení a automatizaci procesů. Doplňkové moduly propojí DraftSight na další softwary jako např. SOLIDWORKS PDM.

Prozkoumejte DraftSight Enterprise Plus/Premium

Komplexní 2D a 3D CAD řešení

Konstruktéři, architekti a podniky volí DraftSight Enterprise Plus/Premium jako své komplexní řešení pro 2D navrhování ale i 3D modelování ve stejném prostředí. Úroveň Premium rozšiřuje možnosti o 3D modelování, 2D parametrické kóty a vazbení entit. Úroveň Enterprise Plus je nejobsáhlejší řešení, které ještě navíc obsahuje výhody síťového licencování a plné technické podpory.

Síťové licencování

Nástroj pro efektivní správu licencí napříč společností s možností instalovat DraftSight na neomezený počet počítačů. (pouze úroveň Enterprise)

Technická podpora

Vždy dostupný tým techniků, který Vám pomůže nainstalovat DraftSight, vyřešit technické obtíže nebo poradit s efektivním využitím funkcí. (pouze verze Enterprise)

3D modelování

Využijte funkcí pro tvorbu 3D modelů pro optimalizace svých návrhů. Exportujte jako soubor STL nebo SAT pro 3D tisk a použití v 3D aplikacích.

2D parametrické kóty a geometrické vazby

Ovládejte objekty pomocí parametrických kót a geometrických vazeb. Snadno definujte vztahy mezi objekty a ovládejte jejich rozměry.

Síťové licencování

Nástroj pro efektivní správu licencí napříč společností s možností instalovat DraftSight na neomezený počet počítačů. (pouze úroveň Enterprise Plus)

Technická podpora

Vždy dostupný tým techniků, který Vám pomůže nainstalovat DraftSight, vyřešit technické obtíže nebo poradit s efektivním využitím funkcí. (pouze verze Enterprise Plus)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *