SPOLUPRÁCE SE STUDENTY FTVS

spoluprace-se-studenty-ftvs

Spolupráce s FTVS obor management sportu

Do přípravy propagace soutěže 4×4 Land Rover ve školách jsme letos zapojili studenty druhého ročníku FTVS. Měli v rámci svého semestrálního projektu připravit a prezentovat návrh marketingové kampaně.

Téma:

Naplánujte kampaň, která by propagovala a zároveň zvýšila počet zúčastněných týmů soutěže 4×4 Land Rover.

Hodnocení proběhlo na akademické půdě ve čtvrtek 9.1.2020. Odborná porota byla složena ze zástupců firmy 3E Praha Engineering a pana Josefa Voráčka – vyučujícího a současně člena odborné finálové poroty soutěže 4×4 Land Rover.

Všechny projekty byly pečlivě připraveny, týmy představily kampaně plné inspirativních nápadů a unikátních myšlenek. Hodnocení bylo těžké, porota se však shodla na tomto pořadí:

1. místo: Jezinky

2. místo: Jarní vánek

3. – 4. místo obsadily týmy Tereza a 2T.

Vítězná prezentace vynikla nápadem postavit svou kampaň na výsledcích realizovaného průzkumu oblíbenosti soutěže mezi studenty na středních školách.

Děkujeme panu doktorovi Voráčkovi za možnost zapojit studenty FTVS do tohoto marketingového projektu a těšíme se na další spolupráci!

Sdílet tento příspěvek

Další příspěvky

3E Tipy a Triky

Úkos přes dělicí čáry

SOLIDWORKS obsahuje i základní verzi mnoho nástrojů pro vytváření forem, které jsou se zaformovaným modelem asociativní – se změnou modelu se mění i forma – její plochy, rozměry, dělicí linie… K tomu patří i nástroje pro vyhledávání dělicích čar, analýzy úkosů, podříznutí také tloušťky stěn.
V této nové verzi SOLIDWORKS jsou zlepšeny možnosti práce s formami.