PODÍVEJTE SE, JAKÉ NOVINKY NABÍZÍ SOFTWARE SOLIDWORKS RESEARCH EDITION

podivejte-se-jake-novinky-nabizi-software-solidworks-research-edition

Získejte výsledky rychleji díky speciálním nástrojům vytvořeným pro výzkumné projekty

SOLIDWORKS Research Edition 2019 zjednoduší vaše pracovní postupy

SOLIDWORKS® Research Edition 2019 vám pomůže zvládnout nejsložitější konstrukční problémy a hladce spolupracovat s průmyslovými firmami.

Seznamte se s několika významnými novinkami verze 2019, které vám pomohou rychleji dospět k výsledkům, snáze sdílet konstrukční data a získat víc z vašich zdrojů.

Topologická optimalizace: Automaticky generuje ideální geometrii dílu, která je optimalizována z hlediska hmotnosti, tuhosti, vyrobitelnosti nebo jiných okrajových podmínek dle požadavků uživatele. Nyní je součástí verze Simulation Premium Research Edition.

Realizujte své nápady ve virtuální realitě prostřednictvím aplikace SOLIDWORKS Visualize Professional: Užívejte si a sdílejte vaše návrhy v ohromujících 360° fotorealistických vizualizacích a animacích pro virtuální realitu. Kompatibilní s libovolným chytrým telefonem, Google Cardboard nebo náhlavní soupravou pro virtuální realitu, nově vybavené vykreslovacím modulem AI Denoiser pro až 10× rychlejší renderování.

Spolupráce více lidí v aplikaci SOLIDWORKS PDM Professional: Zabezpečený a řízený přístup do úschovny dat s vestavěnou správou revizí a moderními funkcemi pro spolupráci. Dostupné spolu s volitelnými službami implementace pro hladké nasazení – podrobnosti vám sdělíme do e-mailu či telefonicky, kontaktujte nás zde.

Představujeme Term Licensing Program pro výzkum, který poskytuje přístup k licencím aplikací SOLIDWORKS CAD a Simulation po dobu 3 měsíců nebo 1 roku.

Díky pružnému přidělování licencí váš rozpočet neutrpí, protože budete platit jen za to, co potřebujete, a jen po dobu využívání softwaru.

>> Pracujete na krátkodobém projektu? Pronajměte si licenci na dobu 3 měsíců a vyhněte se nákladným softwarovým investicím, bez závazků platit opakovaně další částky.

>> Práce na projektu se nečekaně protáhly? Prodlužte si platnost licence o další 3 měsíce nebo 1 rok.

>> Potřebujete ověřit vaše konstrukční návrhy v nelineárních MKP nástrojích, ale nepotřebujete disponovat dlouhodobou licencí Simulation Premium?

Podívejte se na toto video a vyzkoušejte si SOLIDWORKS online v rámci zkušební doby.

Sdílet tento příspěvek

Další příspěvky

3E Tipy a Triky

Úkos přes dělicí čáry

SOLIDWORKS obsahuje i základní verzi mnoho nástrojů pro vytváření forem, které jsou se zaformovaným modelem asociativní – se změnou modelu se mění i forma – její plochy, rozměry, dělicí linie… K tomu patří i nástroje pro vyhledávání dělicích čar, analýzy úkosů, podříznutí také tloušťky stěn.
V této nové verzi SOLIDWORKS jsou zlepšeny možnosti práce s formami.