NOVÁ VERZE SURFCAM TRADITIONAL 2019 R1 JE NYNÍ KE STAŽENÍ

nova-verze-surfcam-traditional-2019-r1-je-nyni-ke-stazeni

Vážení uživatelé systému SURFCAM Traditional,

 
rádi bychom Vás informovali o vydání nové verze SURFCAM Traditional 2019 R1,
která je nyní dostupná ke stažení. Instalační balíček nové verze je možné stáhnout použitím odkazu níže. Tuto verzi mohou využívat všichni uživatelé, kteří mají platnost aktualizačního servisu minimálně do 1.10.2018.
 

Pokud patříte mezi uživatele, kteří preferují zaslání instalačního balíčku na DVD,
kontaktujte nás prosím zde.

 
O novinkách v této verzi se dočtete v dokumentu zde.
 

Instalační balíček nové verze – stáhnout.

 
Instalace verze SURFCAM Traditional 2019 R1

 
Instalační balíček obsahuje jak kompletní produkt SURFCAM Traditional, tak i české prostředí včetně českého instalátoru, který Vás instalací provede. Instalátor spouštějte souborem „SurfcamInstaller.exe“ v administrátorském módu. Před instalací doporučujeme v operačním systému vypnout „Řízení uživatelských účtů (UAC)“.

Instalační balíček dále obsahuje doplňkovou (nepovinnou) utilitu 3E SC Setup, díky které lze nainstalovat standardní postprocesory a nastavení systému dle zvyklostí 3E Praha.

Více informací ohledně vydání a instalace této verze naleznete v dokumentu zde.

Pokud patříte mezi uživatele, kteří pro licencování produktu využívají hardwarový klíč, pak v následujícím dokumentu naleznete správný postup pro jeho instalaci – stáhnout.

Sdílet tento příspěvek

Další příspěvky

3E Tipy a Triky

Úkos přes dělicí čáry

SOLIDWORKS obsahuje i základní verzi mnoho nástrojů pro vytváření forem, které jsou se zaformovaným modelem asociativní – se změnou modelu se mění i forma – její plochy, rozměry, dělicí linie… K tomu patří i nástroje pro vyhledávání dělicích čar, analýzy úkosů, podříznutí také tloušťky stěn.
V této nové verzi SOLIDWORKS jsou zlepšeny možnosti práce s formami.