ZJEDNODUŠTE VELKÉ SESTAVY POMOCÍ SOLIDWORKS 2019

zjednoduste-velke-sestavy-pomoci-solidworks-2019

Práce s velkými sestavami může být často obtížná a pomalá. To ale neplatí pro nové řešení SOLIDWORKS 2019. S ním přichází ohromné zlepšení výkonnosti a optimalizované pracovní postupy.

Vylepšená verze SOLIDWORKS 2019 umožňuje vytvářet nové sestavy v režimu Přezkoumání velkého návrhu. Právě tento režim výrazně zvyšuje výkonnost a optimalizuje postup práce na velkých sestavách.

Vývojáři také vylepšili stávající nástroj Defeature. Díky tomu je nyní možné získat lepší kontrolu nad ochranou duševního vlastnictví a její využitelnosti.

Další novinkou je možnost uložení sestavy jako vícetělového dílu. To přináší obecně více možností a větší kontrolu. Užitečné je také automatické uzamčení rotace pro upevňovací prvky Toolbox.

Se SOLIDWORKS 2019 se můžete bez obav a snadno pustit do návrhů i té nejsložitější těžké techniky nebo balicích zařízení. 

Pro zhlédnutí videa vyplňte poptávkový formulář  ZDE a my vám zašleme odkaz *

 * do Pole pro dotaz zadejte kód 2911

Sdílet tento příspěvek

Další příspěvky

3E Tipy a Triky

Úkos přes dělicí čáry

SOLIDWORKS obsahuje i základní verzi mnoho nástrojů pro vytváření forem, které jsou se zaformovaným modelem asociativní – se změnou modelu se mění i forma – její plochy, rozměry, dělicí linie… K tomu patří i nástroje pro vyhledávání dělicích čar, analýzy úkosů, podříznutí také tloušťky stěn.
V této nové verzi SOLIDWORKS jsou zlepšeny možnosti práce s formami.